מגזין הומלס / זירת המומחים

איך להוזיל את העלויות של הובלות קטנות?

איך להוזיל את העלויות של הובלות קטנות?

כשאנחנו שומעים את המילה "הובלה", לרוב האסוציאציה הראשונה שעולה לנו בראש היא משאית ענקית וצוות של 4-5 אנשים סוחבים המון קרטונים ועוד שלל רהיטים וחפצים. זו כמובן תמונה נפוצה, אבל יחד עם זאת יש גם הובלות יותר קטנות, כאלה של פריט אחד בלבד או מספר פריטים בודדים.

באופן טבעי כשנדרשת הובלה מסוג זה, השאיפה היא לצמצם ככל האפשר את העלות שלה – הטיפים הבאים יעזרו לכם לעשות זאת.

12/08/2021

 

בלי לחץ

אחד המרכיבים שעשויים לייקר את העלות של הובלה קטנה הוא לחץ זמן. כשאתם צריכים שירות מהרגע להרגע, ואפילו בטווח של מספר שעות, באופן טבעי אותם אנשי מקצוע שמבצעים הובלות קטנות יגבו מחיר גבוה יותר.

ישנם מצבים שבהם אין ברירה: אם למשל מצאתם מקרר יד 2 במצב מצוין ובמחיר אטרקטיבי, ייתכן שאם תתעכבו עם ההובלה המוכר של המקרר ימצא קונה אחר, ובמקרה כזה הניסיון לחסוך דווקא יוביל להפסד. אבל אם אפשר להתגמש מבחינת מועד ההובלה – למשל כשאתם מעבירים מקרר מהבית של ההורים לדירה השכורה שלכם – תוכלו להפחית את עלותה של ההובלה.

 

השוואת מחירים מקיפה

צרכנות נבונה מחייבת השוואת מחירים, ורצוי מקיפה, לקראת כל רכישה של מוצר או שירות. גם מי שמודעים לכך נוטים לפעמים לוותר על הכלל הזה כשהם מזמינים הובלות קטנות – בעיקר מתוך התחושה שבגלל שמדובר בהובלה קטנה ההפרשים בהצעות המחיר יהיו חסרי משמעות.

אמנם ההובלות הקטנות הן באופן טבעי זולות יחסית – הובלה של סלון למשל תעלה במרבית המקרים בין 200 ל-500 ש"ח – אבל גם כך ייתכנו פערי מחירים לא מבוטלים, ולכן חבל לבטל על הפעולה שניתן להשלים בקלות יחסית באמצעות כמה שיחות טלפון זריזות.

 

איך נקבע המחיר של הובלה קטנה?

בדומה להובלות גדולות, גם הובלות קטנות מתומחרות על סמך 3 פרמטרים עיקריים: הפריטים שאותם יש צורך להוביל, המרחק והנגישות.

הפריטים שמובלים הם בדרך כלל מכשירי חשמל – למשל מקרר, מכונת כביסה, מייבש, תנור אפייה וכו' – או רהיטים (סלון, ארון, שידה, ספות ועוד). לפעמים יש גם פריטים גדולים יותר וגם כבדים יותר כמו פסנתר או שולחן סנוקר.

המרחק בין נקודת המוצא לבין היעד משפיע גם הוא על המחיר, וכך גם הנגישות – אם למשל הספות שאתם רוצים להוביל נמצאות בקומה שלישית בבניין בלי מעלית בחדר מדרגות צר, המחיר יהיה מעט גבוה יותר, ואם יש צורך במנוף באופן טבעי נדרש תשלום נפרד עבורו.

 

גם הובלות קטנות מבצעים רק עם אנשי מקצוע מיומנים ואחראיים

חשוב להדגיש שגם כשמנסים להוזיל את העלות של הובלה קטנה, צעד כאמור מבורך ואפילו הכרחי, לא כדאי להתפשר על איכות ההובלה.

רק אנשי מקצוע עם ניסיון בביצוע הובלות קטנות והובלות בכלל יכולים להבטיח לכם שכל הפריטים יגיעו בשלום – וגם לקיים את ההבטחה. בהתאם מומלץ לבחור מובילים גם על סמך האמינות והאחריות שלהם.
 

כתבות נוספות


קידום אורגני לעסק – מהי אופטימיזציה לאתר ומדוע היא חשובה כל כך?
קידום בגוגל של אתר האינטרנט שלנו הופך למשימה יותר ויותר מאתגרת ככל שרמת התחרות ברשת עולה, ושאר בעלי האתרים למיניהם שואפים בדיוק באותה מידה להגיע לראש תוצאות החיפוש. על מנת להישאר תחרותיים נדרש קידום אתרים אורגני מקצועי, וביצוע אופטימיזציה לאתר מהווה חלק מרכזי בתחום זה. מה מהותו של תהליך זה ומדוע הוא...תוכנית עסקית למסעדה: תוכנית חובה לכל מסעדן
מי מאיתנו לא דמיין את עצמו מנהל מסעדה או בית קפה קטן מתישהו בחייו? עבור אילו שלוקחים את החלום צעד אחד קדימה, קיימנו ראיון עם אריק שולמן, הבעלים של שולמן אסטרטגיה שמתמחה בייעוץ למסעדנים על מנת להבין מהם הדברים שחשוב לתת עליהם את הדעת בדרך לפתוח מסעדה?כך תוכלו לשפר את מהירות האינטרנט הביתי בכל החדרים
בעוד שבעבר, שימש האינטרנט הביתי בעיקר לצרכים כמו מפגשים חברתיים, הפגת השעמום ומשחק, אין ספק כי כיום מדובר בכלי חיוני ביותר, המשרת אותנו בכל תחומי החיים שלנו, ובכלל זה עבודה ולימודים. כאשר אנו חווים מהירות גלישה איטית, הדבר עשוי לעכב אותנו משמעותית ולהשפיע על לוחות הזמנים שלנו, או סתם לתסכל אותנו ולמ...קידום אתרים בגוגל
החלטתם לבנות אתר לבית העסק? ברכות, אתם על המסלול הנכון! אך בשביל לקבל את תנועת הגולשים שאתם מצפים לה, תהיו חייבים להיעזר בשירותי קידום אתרים בגוגל.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle