מגזין הומלס / זירת המומחים

מנוף הרמה לכל מצב

מנוף הרמה לכל מצב

מנוף הרמה הוא אחד הכלים הנפוצים והמשמעותיים ביותר המסייעים בהעברת פריטים ממקום למקום. ככל שמתקדמים עם השנים, הופכים מנופי ההרמה למשוכללים ובטיחותיים הרבה יותר. הם משמשים במסגרת בנייה, במהלך העברת תכולת דירה וכדומה. על כל פנים, כאשר מזמינים שירותי מנוף הרמה, חשוב לוודא שהצוות שמגיע עבר הכשרה מיוחדת ויש לו אישור עבודה בגובה, וכי הוא מקפיד על כל כללי הבטיחות.

24/08/2021

 

 

 

אילו שימושים נפוצים קיימים למנוף הרמה

מנוף ההרמה מורכב למעשה מסולם גדול שנועד להעברת דברים אשר מחוברת לפלטת ברזל. על הפלטה מעמיסים את כל הציוד הדרוש, ומעבירים בקלות בעזרת הסולם.

למנוף ההרמה שימושים נפוצים בזכות היתרונות המשמעותיים שהוא מציע. כך, ניתן להעביר באמצעות מנוף הרמה את כל סוגי הציוד כמעט, הוא משמש לעבודה רב פעמית כמו גם לעבודה חד פעמית, והוא מותאם לסוגי עומסים שונים. על כן,למנוך ההרמה שימושים רבים:

 

העברת חומרי בנייה

בעזרת מנוף הרמה איכותי ויעיל, ניתן להעביר את חומרי הבניין מהקרקע אל הגג כדי להקל על העבודה ולהפוך אותה לאפקטיבית יותר.

באמצעות המנוף מעבירים חומרי בנייה שונים כמו לבנים או מלט בצורה בטוחה ומהירה. כמו כן, המנוף משמש גם להתקנת פרגולות, לוחות גבס או דודים.

 

שירותי הובלות

אחד השימושים הבולטים יותר במנוף הרמה הוא שירותי הובלות. חברות הובלות נעזרות במנוף על מנת לסייע לאנשים פרטיים וגם לבעלי משרדים ועסקים שונים להעביר פריטים כבדים.

כך למשל, מבין הפריטים הבולטים יותר ניתן להזכיר פסנתר, שולחן בר, סלון שלם, ג'קוזי ועוד. בשירותי מנוף להובלות משתמשים כאשר אין דרך אחרת.

העברת מכולות

 

מחסנים ומפעלים זקוקים לשירותי הובלת מנוף באופן תמידי. מכולות רבות כוללות ציוד כבד או סחורה שיש להעביר בעדינות מבלי שהיא תיפגע. השימוש במנוף מסייע למובילים בהעברת המכולות באופן יעיל ונוח.

 

איך בוחרים חברה להפעלת מנוף?

אחד הדברים המשמעותיים ביותר שיש לעשות כאשר מחפשים חברת הובלות באמצעות מנוף הרמה, הוא לבחור את החברה האמינה והמקצועית ביותר. כאשר מדברים על הובלות מנוף, מתייחסים רבות לנושא הבטיחות, שכן הובלה באמצעות כלי חיוני זה דורשת מקצועיות ומיומנות למען בטיחות כולם.

צוות עובדים מקצועי שיש לו אישור עבודה בגובה, דואג להרחיק את כולם במהלך העבודות וחובש ציוד מגן כמו כפפות וקסדה. כמובן, רק צוות מקצועי יכול להעביר את כל הציוד הדרוש – חומרי בנייה, מכולות או חפצים פרטיים – בבטחה.

על כן, כאשר מחפשים חברת הובלות עם מנוף הרמה, כדאי לאסוף המלצות, לקרוא מידע נוסף באינטרנט ולדבר עם נציגי החברה כדי לברר את כל הפרטים הנחוצים.

כאשר בוחרים כבר את חברת ההובלות, כדאי לברר פרטים טכניים כמו זמני הגעה, היערכות נכונה לקראת המעבר, קיומו של ביטוח חפצים על הובלות ועוד.

 

שירותי מנוף הרמה - כמה זה עולה?

חשוב לברר לגבי המחיר שעומדים לשלם בתמורה להובלת מנוף. מטבע הדברים, הובלה זו יקרה יותר מהובלה רגילה בעקבות מורכבותה. למעשה, במרבית המקרים מחיר הובלת מנוף תלוי בגורמים שונים כמו הקומה שממנה מעבירים את החפצים. כך, שירותי הובלות מקומת קרקע יהיו זולים יותר מהובלות מנוף המבוצעים מהקומה השלישית. גורם נוסף המשפיע על המחיר הוא מספר שעות העבודה.

ככל שצוות ההובלות יתעכב יותר על העברת החפצים, כן המחיר יעלה. מכל מקום, חשוב לתאם ציפיות עם החברה מבעוד מועד, למסור לה את כל הפרטים הרלוונטיים על סוג ההובלה שאתם צריכים ולבקש ממנה לשלוח לכם הצעת מחיר מסודרת. כשהכול מוכן לפניכם, ניתן לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

 
 

כתבות נוספות


המפתח של הרכב נעול בתוך הרכב יחד עם טבעת האירוסין, מה עושים?
כבר כמה שבועות שאתם מתכננים להציע לבחירת ליבכם נישואין. הכל כבר ממש מוכן לרגע המיוחל והנה, לצערכם, המפתח של הרכב נתקע בתוך הרכב או אבד וטבעת האירוסין בפנים. עוד כמה שעות ההצעה ואתם בלחץ אטומי ולא יודעים מה לעשות כעת. בכתבה הבאה נסביר איך להתמודד עם המצב הזה ממש בקלות.איך לבחור מצלמות אבטחה שיתאימו לצרכים שלכם
בחירת מצלמות אבטחה לבית או לבית העסק שלכם יכולה להיות מורכבת משיקולים שונים ולכן גם מבלבלת מאוד. מורכבות התחום ומספר גדול של שיקולים הופכים את הדרך הבטוחה ביותר לבחירת מצלמות אבטחה על ידי התייעצות עם מומחים בתחום, אבל רגע לפני שתתקשרו למומחים, כדאי שתכירו את מערכת השיקולים לבחירה נכונה של מצלמות אב...קניית ציוד הגברה – איך נדע שאנחנו עושים עסקה טובה?
קנייה של ציוד מקצועי מתחום זה או אחר לרוב מצריכה מאיתנו הבנה מסוימת בתחום, כמו גם ביצוע מחקר מקדים על מנת להבטיח שאנחנו מוצאים עסקה טובה ולא מכלים את כספנו לשווא. הדבר נכון גם עבור תחום ציוד ההגברה, אשר הפך בשנים האחרונות רלבנטי עבור המוני אנשים. בין אם מדובר בחגורת הגברה להעברת הדרכות, מיקרופון דש ...ציוד חובה לבעלי מקצוע – איך לבחור מכשיר מדידה?
בעלי מקצוע שונים המתמחים במגוון רחב של עבודות הנדסיות זקוקים במהלך עבודתם היומיומית למכשירי מדידה אמינים ומקצועיים. בעוד קיימים סוגים רבים ושונים של מכשירי מדידה, זקוק כל בעל מקצוע למכשירים ייעודיים על פי סוג העבודה שהוא מבצע – חשמלאי יזדקק למכשירי מדידה מעט (או הרבה) שונים מאלו להם יזדקק אדריכל או ...


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle