מגזין הומלס / זירת המומחים

איתור נזילות מים – איך זה עובד?

איתור נזילות מים – איך זה עובד?

נזילות הוא אף פעם לא דבר שאנחנו שמחים לשמוע עליו. למזלנו, בשנים האחרונות הטיפול בנזילות מים התקדם שנות אור וכיום קיימות אפשרויות טובות, ממשיות וזולות יחסית למציאת הנזילות השונות.

23/09/2021

אז איך איתור נזילות מים עובד בדיוק, איך ניתן לזהות נזילות וכיצד אפשר לתאם ציפיות עם איש מקצוע? ניגש לכל הפרטים האלו.

 

איך ניתן לזהות חשש לנזילה?

לפני הזמנת איש מקצוע ו־”בזבוז” כסף, ניתן לקבוע במידת ודאות מסוימת האם אנו מתמודדים עם נזילה שעתידה לפגוע בנו, ואם כן, האם צריך לאתר את מקורה המדויק. יש כמה פרמטרים שיעזרו לנו כאן:

  1. הראשון הוא פיקוח על מונה המים שלנו – האם הוא פועל גם כשכל פתחי המים סגורים לכאורה? אם כן, ובעיקר אם הוא נע במהירות, רוב הסימנים שמדובר בנזילה מסוימת שלא איתרנו וכדאי לפנות לבעל מקצוע שייקח את העניין הלאה.
  2. שנית, לסימני נזילות ישנם אפקטים חיצוניים כמו עובש, קירות מתפוררים ורטיבות בעיקר – אלו סימני זהב לנזילה שצריכה לעבור איתור מדויק על ידי בעל מקצוע.
  3. שלישית, לעשות בדיקה קבועה עם השכנים הקרובים ולראות אם יש להם נזילות (שייתכן שעוברות מאיתנו במידה ואנחנו גרים בבית קרקע צמוד לשלהם).
  4. ורביעית ואחרונה – בדקו באופן קבוע את חשבון המים שלכם. כל קפיצה מן החיוב הממוצע ככל הנראה מעידה או על טעות בחישוב (במקרה זה פנו לעירייה/לספק המים החלופי שלכם) או על נזילה בעייתית שיש למגר. בקיצור, ביטוי המפתח בכל הנוגע לאיתור נזילות מים: תשומת לב.

 

איתור נזילות מים – כלי העבודה הבסיסיים

בתחום איתורי נזילות מים, ישנם גורמים רבים שמשתמשים בכלים שונים. נציג את הכלים העיקריים השונים: הראשון הוא מצלמה תרמית, מדובר במצלמה שנעזרת בסימני חום והיא הכלי החדשני והאפקטיבי ביותר במציאת נזילות, עם אחוזי הצלחה שלא נראו דומים להם באף כלי דומה. המצלמה נעזרת באיתור טמפרטורות חריגות בכל אזור שעולה על הדעת.

לצד זאת, ישנם כלי עבודה נוספים המתבססים על קול וגזים – שניהם נחשבים לכלים איכותיים גם כן, אך עם השנים הם הפכו לפחות נפוצים, עם הפיכת המצלמות התרמיות לזולות יותר. בכל אופן, היינו מציעים לכם להשכיר בעיקר איתור נזילות מים עם מצלמות תרמיות, אלא אם כן יש הפרש משמעותי במחיר שלא תוכלו להרשות לעצמכם. בהחלט מדובר ב־”טוב ביותר”.

 

איתור נזילות מים – בחירת בעל המקצוע

יש כמה טיפים שנשמח להעניק לכם בנוגע לבחירת בעל מקצוע. אנו ממליצים להשתמש בהם גם ככללי אצבע לשכירת כל בעל מקצוע בכל מקרה, ובכל זאת, השתדלנו להפוך אותם לספציפיים ומתאימים כמה שיותר. ניגש אל הטיפים.

  1. ביקורות טובות – אל “תקנו חתול בשק”, המשפט שעובד הכי טוב בתרחיש הקיים. לכן, בצעו מחקר מעמיק על בעל המקצוע ובדקו שהביקורות אודותיו חיוביות. כדאי ומומלץ גם לבדוק אודות ההיסטוריה, כיצד לקוחותיו משבחים אותו, ומהי רמת השירות המוערכת.
  2. שימוש בכלי מתאים – היינו ממליצים לכם לשכור מאתרי נזילות מים שמשתמשים באחד משלושת הכלים שהצגנו. כל שאר הכלים לרוב מיושנים מדי. מצלמה תרמית היא הכלי הטוב ביותר לאיתור נזילה כזו או אחרת בבית או במשרד.
  3. מחיראיתור נזילות מים זהו לרוב עסק עם טווח מחירים מקובע מאוד. בצעו סקר שוק והשוו את המחיר שקיבלתם – לכו על הזול והאיכותי ביותר. זכרו את כלל האצבע – יקר לא מבטיח איכות. בדיקה מקיפה, שאלות נכונות, והתייעצות יטיבו לכם בהמשך הדרך.
  4.  

אלה הם שלושת הטיפים הטובים ביותר לבחירת מאתר נזילות מים בצורה נכונה ויעילה, מכאן, בהצלחה.
 

כתבות נוספות


אחסון תכולת דירה
עבור דיירים רבים המתגוררים באזורים עירוניים עולה הצורך במציאת פתרונות אחסון יעילים לצורך אחסון תכולת דירה. בואו נרחיב על היתרונות של השכרת שטחי אחסון, את השיקולים הכרוכים בכך וכיצד לבחור את פתרון האחסון המתאים ביותר שיענה על הצרכים הספציפיים שלכם.Instagram VS TikTok איפה כדאי לכם לפרסם?
רשתות חברתיות הן כלי רב עוצמה עבור עסקים בגלל שהן מהוות פלטפורמה נהדרת לשיווק המוצרים שלהם לקהל רחב של אנשים ומאפשרות להגיע בקלות לקהל היעד הרצוי. בעוד לא מעט אנשים בוחרים לבצע קמפיין פרסומי במספר אפליקציות במקביל, יש כאלה שיעדיפו להשקיע את כל המאמץ והכסף בפלטפורמה אחת. שתי רשתות מאוד פופולאריות כי...מעקות זכוכית מעוצבים - מה כדאי לדעת
אתם מנסים להבין מה חסר לכם בבית? מה באמת הייתם רוצים להוסיף לכל האלמנטים שכבר קיימים אצלכם? אם כך, יכול להיות שהגיע הזמן לחשוב על שילוב של מעקה זכוכית בבית.עבודות האיטום שלא תוכלו לעשות בעצמכם
ריח עובש בבית? נזילה בשירותים? קיימים כיום בשוק חומרי הבניין אינספור מוצרים של "עשה זאת בעצמך" שמזמינים אותנו לטפל בבעיות איטום בבית שלנו בלי צורך להיעזר בבעל מקצוע. לפעמים זה נכון, כשמדובר בבעיות ספציפיות שלא קשה לטפל בהן. אבל לפעמים עדיף לומר לא-תודה למוצרי המדף של האיטום ולצלצל לאיש מקצוע אמין. ת...


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה