מגזין הומלס / נדל"ן

האם כדאי להשקיע בדירה בכרמיאל

האם כדאי להשקיע בדירה בכרמיאל

כאשר מעוניינים להיכנס לשוק הנדל”ן ומחפשים אחר הזדמנויות טובות להשקעה אפשר למצוא הרבה כאלה בצפון הארץ, שם המחירים נמוכים יחסית ביחס למרכז. אחת הערים המרכזיות בצפון אשר מספקות המון הזדמנויות נדל”ן היא עריית כרמיאל. 

12/10/2021

 

כרמיאל היא עיר פריפריה בצפון ישראל עם כמעט 50,000 תושבים. זו אחת הערים הגדולות במחוז הצפון והיא כל הזמן הולכת ומתפתחת עם השנים. שוק הנדל"ן בכרמיאל יציב למדי כבר שנים רבות בשל קרבתו לאזורים כמו חיפה והקריות.

כמו כן בשנים האחרונות הוקמה בכרמיאל תחנת רכבת אשר מקרבת ומחברת את כרמיאל גם למרכז הארץ, ובכך פותחת אפשרויות נדל”ן נוספות למשקיעים, וכמו כן גם לאנשים אשר רוצים להתרחק קצת מהמרכז אבל עדיין להישאר במרחק נסיעה קצר.

 

שוק הנדל”ן בראיה רחבה

באופן כללי כלכלת ישראל חווה עליה מתמדת בשנים האחרונות ויש כאן כל הזמן הרבה פוטנציאל וכוח עבודה איכותי. שוק הנדל"ן הישראלי מראה סימנים חיוביים בשנים הקרובות מהסיבות הבאות:

  • אוכלוסייה שמציגה עלייה - 2,500 איש נולדים מדי שנה בישראל
  • אמון הצרכנים בעלייה - ניתן לראות זאת מעלייה במכירות הקמעונאיות
  • הגירה קבועה - במהלך השנים ישנה הגירה קבועה של יהודים ממדינות שונות לתוך ישראל

 

כל אלה מחזקים את העובדה שהשקעה בדירה בארץ היא בהחלט אופציה ששווה בדיקה. למה אנו יכולים לצפות משוק הנדל"ן הישראלי בשנים הקרובות? זו אולי נראית כמו שאלה בלתי אפשרית לענות עליה, אך כרמיאל וסיפור ההצלחה שלה מציעים כמה תובנות לגבי מה שעלול לקרות השנה.

 

יתרונות ברכישת נדל”ן בכרמיאל

כרמיאל היא אחת הערים המתחדשות והמתפתחות ביותר בשנים האחרונות, בזכות הפיתוח והחדשנות שמתבצעים בעיר באופן קבוע, הרבה משפחות צעירות מגיעות להתגורר בכרמיאל. העיר מציעה המון מקומות עבודה מגוונים, ישנם הרבה מאוד מפעלים ותעשייה מפותחת בכרמיאל, כמו כן גם מגוון עשיר של מסעדות ומקומות אירוח.

אחד היתרונות המרכזיים שנוספו בשנים האחרונות לעריית כרמיאל היא הבנייה של תחנת הרכבת. תחנה זו מספקת גישה מהירה לערים מרכזיות בארץ כמו חיפה ותל אביב, ובכך מספקת את השילוב האולטימטיבי של דיור בר השגה, בשילוב עם גישה נוחה למקומות תעסוקה רחבים. הוספת תחנת הרכבת ללא ספק תתרום רבות לעלייה המתמדת בביקוש הדירות בכרמיאל ובכך תעלה באופן משמעותי את מחירי הנדל”ן.

שוק הנדל"ן בכרמיאל מתפתח להיות אחד הפופולריים בישראל. לא קשה להבין מדוע אנשים רבים עוברים לשם עם הביקוש הרב לדירות, במיוחד עם גידול האוכלוסייה. השילוב האולטימטיבי של דירות במחיר הוגן, והגישה המהירה לערים גדולות בצפון ומרכז הארץ, מייצר ביקוש הולך וגובר של דירות למכירה בכרמיאל.

כרמיאל היא מקום מדהים לחיות בו. העיר מציעה יופי טבעי נהדר, אקלים נוח ושפע של הזדמנויות תעסוקה. כמו כן עריית כרמיאל נמצאת כרגע בשלב של הליכי פיתוח נרחבים, כך שזה פותח את האפשרות למצוא שפע של עסקאות נדל”ן משתלמות. המחירים עדיין נמוכים יחסית אבל ובזכות העובדה שהעיר חווה הגירה חיובית בשנים האחרונות, ניתן לשער שהביקוש רק ילך ויגדל.

לסיכום, רכישת דירה בכרמיאל זו אחת האפשרויות המבוקשות ביותר כיום בשוק הנדל”ן. ההתפתחות המתמדת של העיר במהלך השנים, ביחד עם צמיחה של תרבות ופנאי, וכמו כן הקשר הישיר למרכז הארץ בזכות תחנת הרכבת החדשה, כל אלה הופכים את כרמיאל ליעד נדלני חם עבור משקיעים ודיירים כאחד.

בשנים הבאות צפויה עליית מחירי הנדל”ן בכרמיאל כיאה לעיר שבה הביקוש הולך וגדל, לכן העיתוי ברכישת דירה בכרמיאל הוא מרכזי למדי.
 

כתבות נוספות


עשרת הדיברות בפינוי בינוי
חבר'ה שהציגו עצמם כנציגים של חברה יזמית דפקו לכם בדלת ואמרו לכם שהבניין שבו אתם גרים מוגדר תחת מתחם של פינוי ובינוי? מה זה אומר? מה אתם צריכים לדעת? מה הם הזכויות שלכם? האם זה החלטה שאינה ניתנת לביטול או שינוי?מה קורה בבית מעריב?
★פרוייקט מיוחד★ השיפוץ, השימור, הרכבת הקלה, 200 מיליון איש בשנה ואיך זה שיש משרדים כל כך יפים בבניין כל כך מוזנח? ראיון מרתק על שוק המשרדים המטורף בתל אביב וכמה עצות ששוות זהב.הקורונה ושוק הדירות - יחסינו לאן?
מגפת הקורונה הובילה לשינויים מרחיקי לכת בחיי אזרחי ישראל. גם אם המחלה לעולם לא תכה בישראל במלוא עוצמתה בזכות נהלי החירום, היא עדיין גוררת שינויים כלכליים אדירים. אחד מהשינויים הבולטים ניכרים בשוק הדירות בישראל. בעוד שטרם הסתמנה מגמה ברורה, ישנם מספר משתנים אשר יכולים להיות בעלי השפעה על ערך הדירות ב...נסח טאבו - כל מה שרציתם לדעת
נסח טאבו הוא למעשה "תעודת הזהות" של כל נכס או קרקע בישראל, והוא כתוב בפנקסי הרישום של לשכת רישום המקרקעין בישראל. הוא כולל פרטים מזהים שהם אמנם לא מגדר או תאריך לידה, אך כן נתונים כמו בעלי הנכס, הערות אזהרה שונות, עיקולים ושיעבודים שאולי יש על הנכס ופרטים שונים אחרים.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle