מגזין הומלס / זירת המומחים

איך לבחור מערכת אזעקה לבית?

איך לבחור מערכת אזעקה לבית?

כל אחד רוצה להרגיש תחושת בטיחות וביטחון מקסימאלית, שעה שהוא נמצא בבית שלו (הלוא הוא "מבצרו"). כידוע, ישנם לא מעט עזרים ואמצעים, אשר יכולים לסייע ביצירת תחושת הביטחון הרצויה ובין היתר: בחירה מושכלת בדלת כניסה איכותית וחזקה, סורגים בחלונות בקומות הנמוכות, התקנת מצלמות אבטחה וכמובן, בחירת מערכת אזעקה לבית שהינה מקצועית ואיכותית.

16/01/2022אם גם אתם הגעתם למסקנה שבשביל ליהנות מתחושת ביטחון מיטבית בבית שלכם, אתם לא מסתפקים רק בביטוח חיים או ביטוח מבנה של המשכנתא ואתם מעוניינים ליהנות גם ממערכת אזעקה חדשנית ומתקדמת, להלן מספר טיפים אשר יסייעו לכם בבחירת מערכת האזעקה המתאימה:

לערוך היכרות עם המערכות השונות וההבדלים ביניהם
כל מי שעורך היכרות ראשונית עם מערכות האזעקה, עתיד לגלות כי קיימים 2 סוגים מרכזיים של מערכות: מערכות אזעקה קוויות ומערכות אזעקה אלחוטיות.
המערכות הקוויות אומנם מיושנות יותר, אך היתרון שלהן טמון בעובדה שאין הפרעות קליטה ושהן עמידות לאורך תקופת זמן ארוכה.
לעומת זאת, בכדי להתקין אותן יש צורך לבנות תעלות חיווט – מה שאמור לכלול עבודה מורכבת של חציבה בקיר.
מערכת אזעקה אלחוטית לעומת זאת, מתבססת על התקנה  פשוטה יותר ומהווה כיום כאפשרות חדשנית ומשוכללת יותר. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון שמבחינת כל נושא התחזוקה, העלויות של מערכת זו, יכולות להיות גבוהות יותר.
חשוב לציין, שכיום גם ניתן לבחור באפשרות נוספת שהיא מערכת אזעקה היברידית, אשר למעשה, משלבת בתוכה מערכת בחיבור קווי עם גלאים אלחוטיים.
היכרות מעמיקה עם האפשרויות השונות, תאפשר לבחור את הסוג המתאים ביותר.

לשים דגש על נושא הגלאים
הגלאים מהווים את החלקים המשמעותיים והחשובים ביותר במערכת האזעקה ולכן, חשוב לשים דגש משמעותי על הנושא הזה בהליך בחירת מערכת האזעקה.
כחלק מכך, בהליך בחירת הגלאים, יש לקחת בחשבון שקיימים גלאים אשר מותאמים למערכות אלחוטיות וכאלו המיועדים למערכות קוויות. יש כאלו אשר מיועדים עבור הגנה בפנים הבית ויש גלאים חיצוניים וההבדלים בין הסוגים השונים הם עוד רבים..
כדאי להכיר את הגלאים הנחשבים לנפוצים כמו גלאי נפח (אשר מאפשר זיהוי תנועה באמצעות שינויים בטמפרטורה),  גלאי וילון (אשר מיועד להתקנה על החלון) ועוד..

קבלת ההחלטה הנכונה
בכדי ליהנות ממערכת אזעקה אופטימאלית, אשר תאפשר לכם שקט נפשי שאם חלילה גורמים מזיקים ינסו להיכנס לביתכם, היא תבצע את המצופה ממנה, ההמלצה היא קודם כל לאסוף כמה שיותר מידע על האפשרויות השונות.
בשלב הבא, כדאי להבין בצורה מעמיקה את הדרישות והצרכים ולהגיע למסקנות לגבי סוגי המערכות, אשר יכולים לספק את המענה הטוב ביותר על אותן הבקשות.
כמובן, שגם היכרות עם המותגים אשר נחשבים למובילים בתחום זה, תסייע במידה רבה בקבלת ההחלטה – מכיוון, שבחירה במערכת מבית מותג איכותי, יכולה להסב שקט בכל מה שנוגע לאיכותה.
דגש נוסף, הוא גובה התקציב אשר יוקצה עבור המטרה – כאשר, טווח המחירים של מערכות אזעקה הינו רחב במיוחד ולכן, לסכום הכסף אותו תקצו לטובת המטרה, תהיה השפעה רבה על הבחירה.
כמובן, שאם אתם מרגישים שחסר לכם מידע לגבי האפשרויות, תמיד תוכלו לפנות ולקבל ייעוץ מקצועי מנציג מנוסה, אשר מכיר את מערכות האזעקה השונות ויוכל להמליץ לכם על המערכת המתאימה ביותר מתוך האפשרויות.

כמובן, שידע מהווה כוח ובעידן הטכנולוגי, בו יוצאים בכל תקופת זמן קצרה עוד ועוד חידושים בעולם מערכות האזעקה, ככל שיהיה ברשותכם יותר מידע, כך גם יעלו הסיכויים לביצוע הבחירה האופטימאלית באותה מערכת אזעקה.
 

כתבות נוספות


איך לבחור מדביר מקצועי?
כל מה שצריך לדעת על איך בוחרים חברת הדברה מקצועיתביטוח נסיעות לחו"ל – טיפים ודגשים מסוכן ביטוח
כמעט כל ישראלי/ת מודעים לכך שאחד הסידורים החשובים ביותר שעלינו לעשות לפני שאנחנו עולים על טיסה היוצאת מהארץ הוא לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל. במדינות רבות, בראשון מדינות מערביות דוגמת ארצות הברית, גם טיפול רפואי בסיסי ומינימאלי עלול לעלות הרבה מאוד כסף לתיירים אשר אינם מבוטחים, ועל מנת להימנע מכך ניתן ו...הובלת מקררים ותכולת דירות עניין של מיומנות
הובלת מקררים הינה עבודה מקצועית שדורשת מיומנות.  זו לא מיומנות שרוכשים בהתכתבות גם לא בלימודי זום -  אלא תוך כדי עבודה בפועל. אפשר מטבע הדברים ללמוד לשאת מקררים קטנים יותר או נפחיים פחות וככל שמפתחים מיומנויות בנשיאת מקררים קטנים אפשר לשאת מקררים כבדים יותר. במאמר זה נחקור במקצת את ענין הובלת המקררי...עורך דין מקרקעין - איך תבחרו את מי שילווה אותכם בעסקת נדל"ן גדולה?
כיום לא מעט אנשים מבצעים עסקאות מקרקעין אשר נחשבות העסקאות הגדולות ביותר שהם יבצעו בחייהם! זאת יכולה להיות רכישת דירה למגורים, זה יכולה להיות רכישת נכס להשקעה, לעיתים מדובר בקניית מבנה עסקי וכן, הרשימה עוד ארוכה ...


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle