מגזין הומלס / נדל"ן

מדוע חשוב להיעזר בעורך דין מקרקעין?

מדוע חשוב להיעזר בעורך דין מקרקעין?

הנה אתם יודעים שהגיע הזמן לקנות דירה חדשה. אחרי שחסכתם כל כך הרבה זמן, יש לכם את ההון ההתחלתי לרכישת דירה, ואפילו לקחתם משכנתא. כעת אתם צריכים להתמודד עם כל העניינים הביורוקרטיים המלווים את כל מי שרוצה לקנות דירה חדשה. על מנת להתגבר על הנושא כדאי לפנות לעורך דין מקרקעין.

21/02/2022

עורך דין מקרקעין הוא האדם המתמחה בכל הקשור לענייני רכישה למכירה של דירות וקרקעות. כל מי שמעוניין לקנות דירה, חשוב שיפנה לעזרתו של עורך דין קניית דירה על מנת לעבור בהצלחה את כל המכשולים הביורוקרטיים.

עורך דין מקרקעין מקצועי יודע לכוון את הלקוח במהלך בחירת הדירה, ליידע אותו לגבי קנסות ובעיקר ללוות אותו בכל הנוגע לחתימה על חוזים מול מוכר הדירה. 

 

איך בוחרים עורך דין מקרקעין?

קניית דירה אינה עניין של מה בכך. מדובר בעסקה לטווח ארוך אשר דורשת ידע ומיומנות. אם אתם מעוניינים לעבור את העניין הזה בשלום ולקבל לעדכן דירה איכותית, חשוב לבחור עורך דין מקצועי. אלה כמה טיפים שכדאי להביא בחשבון כאשר בוחרים עורך דין מקרקעין:

  • התמחות בתחום - אחד הדברים החשובים יותר שכדאי לבדוק הוא האם עורך הדין מתמחה בתחום המקרקעין. עורכי הדין מתמחים בתחומים שונים וחלקם בוחרים. בתחום המקרקעין על הדרך. מסיבה זו חשוב לבחור בעורך דין שהמקרקעין  הוא תחום ההתמחות שלו.
  • ניסיון - מומלץ לבחור בעורך דין שיש לו כמה שנות ניסיון בתחום המקרקעין. לא כדאי לפנות למשרד עורכי דין של מתמחים מתחילים, שכן כדי להתעסק בתחום מורכב כמו מכירת דירות הניסיון חשוב, ואת מעוניינים לקבל את השירות הטוב ביותר.
  • שקיפות - עורך דין מקרקעין צריך לפעול בשקיפות מלאה כלפי הלקוחות שלו. עליו לעבוד בשיטתיות ולבחון את המקרה שלפנינו בדקדוק רב. עורך הדין שפועל מתוך מקצועיות ואמינות יגיד את האמת מבלי לייפות את המציאות.
  • שכר טרחה הוגן - עורך דין מבקש שכר טרחה עבור עבודתו, וזה מובן. אך חשוב שהמחיר בתמורה לעבודה יהיה הוגן. כדאי לבדוק את המחירים הממוצעים בשוק לפני שאתם פונים אל עורך הדין.
  • המלצות - כאשר מדובר בעורך דין מנוסה ומקצועי שמו הולך לפניו. כדאי לחפש המלצות על עורך הדין כדי להיות סמוכים ובטוחים שאתם פונים לאיש המקצוע הנכון.
  • תוצאות - בסופו של דבר אתם רוצים לראות את התוצאות בפועל. כדאי לעבוד עם עורך הדין לאורך זמן כדי לראות אם הוא מתאים לכם.

אם נסכם, ראינו כמה נקודות משמעותיות שכדאי להביא בחשבון כאשר בוחרים עורך דין מקרקעין ובייחוד עורך דין נדל"ן בראשון לציון.אם אתם מעוניינים לבחור את עורך הדין המתאים ביותר שיוביל אתכם אל הדירה הנכונה, כדאי לבדוק את הנקודות האלה. נוסף על כך, כדאי שתהיה ביניכם כימיה טובה. אחרי הכול, תצטרכו לבלות זה עם זה במשך זמן לא מועט כדי להגיע יחד אל המטרה.

 
 

כתבות נוספות


ביטוח משכנתא - כל מה שרציתם לדעת
אם חשבתם שתוכלו לוותר על הביטוח הזה, התשובה היא לא והאמת היא שמוטב כך. ביטוח למשכנתא הוא גם האינטרנס שלכם! כמה תשובות לשאלות נפוצות וחשובות בנושא.תיווך תל אביב – כל מה שחשוב לדעת לפני בחירת מתווך
בעשור האחרון שוק הנדל"ן בתל אביב רותח ולא נראה שהוא עומד לעצור בשנים הקרובות. מגמה זו מובילה לקוחות ומשקיעים רבים להתקוטט על כל פיסת נדל"ן פנויה בעיר מעגמי בדרום ועד רמת אביב בצפון.איך מתחילים בחיפוש דירה לקניה?
דירה היא כפי הנראה הנכס הכי חשוב והכי יקר שנרכוש בחיים. לכן, חשוב להתייחס לחיפוש הדירה בצורה מאוד רצינית ומושכלת. קבלו את הטיפים המובילים שיעזרו לכם בחיפוש אחר קניית דירה שתתאים בדיוק לצרכים שלכם.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle