מגזין הומלס

חיפוש אנשים לפני הזמנת מידע עסקי

חיפוש אנשים לפני הזמנת מידע עסקי

כבעלי עסקים אנו שואפים לשיתופי פעולה עם לקוחות או חברות. ואכן, שיתופי פעולה פוריים ועבודה משותפת מניבים תוצאות מרהיבות.

24/02/2022
צרכנות

למרבה הצער, ישנם אנשים שאי אפשר לבטוח בהם. בימינו, כשתחום העסקים פרוץ וכל אחד יכול לפתוח עסק, קיימים לא מעט עסקים מפוקפקים שמנסים לסגור עסקאות מפוקפקות אף יותר על חשבון עסקים הגונים, ישרים וגם תמימים. בעקבות עסקאות אלה, עסקים טובים ואיכותיים יורדים מנכסיהם ולא פעם נאלצים להכריז על פשיטת רגל על לא עוול בכפם. אם רוצים להיות בטוחים, כדאי לחפש יותר מידע על העסק שעמו עומדים ליצור את ההתקשרות.

 

בעולם של חוסר ודאות, יש חברות שעושות את כל ההבדל

לא לחינם אומרים שידע הוא כוח, בייחוד בעולם כמו שלנו שבו יש יותר מדיי מידע שאנחנו צריכים לעבד. אבל לפעמים אין די בלמצוא מידע בגוגל, ואנו צריכים לחקור קצת יותר לעומק כדי להגיע אל האמת. בדיוק בשביל זה מציעות חברות מסוימות שירותים מיוחדים דוגמת דוחות מידע עסקי בטכנולוגיית Ai. מדובר בשירותים מתקדמים המסייעים לדלות את כל המידע הדרוש על החברה על מנת להחליט אם כדאי לבצע איתה התקשרות או לא ומהי רמת הסיכון הכללית של חתימה על המשימה.

באופן כללי, ניתן לקבל מידע רב כמו דוחות פיננסיים על החברה, תיקי הוצאה לפועל, החזקת מניות או משכנתאות על ידי החברה או האדם הפרטי ועוד.

 

מוצאים מידע על אנשים פרטיים

לפעמים אנו רוצים למצוא מידע על אנשים פרטיים מבלי שאנשים אלה ידעו. לשם כך קיימם האתר המספק סוגי מידע שונים ומגוונים. קבלו כמה דוגמאות למידע שניתן לאתר על אנשים:

  • מידע כללי על אדם פרטי – ניתן לקבל מידע על אדם פרטי, על מצבו הפיננסי וגם על דוחות מחשידים או מיוחדים. פעמים רבות מדובר במידע בסיסי, אבל הוא בהחלט יכול לעזור כדי לגלות את האמת על האדם
  • פרטים אישיים – קיימת אפשרות לדלות פרטים אישיים כמו כתובת מגורים או השם האמיתי שמאחוריו מסתתר האדם. כך אפשר להימנע ממתחזים או אנשים שמנסים להסתיר את זהותם בגלל רקע מפוקפק.
  • מידע משפטי – מדובר במידע שגלוי לציבור, אך אנו לא תמיד יודעים שאפשר להגיע אליו. ניתן להשיג דוחות משפטיים, עיקולים ועוד.
  • מידע הקיים ברשתות חברתיות – אינכם צריכים לפשפש בחשבונות פייסבוק או לינקדאין כדי למצוא מידע על אדם מסוים, כאשר הכול נמצא באתר אחד. אנשים לא תמיד מודעים לכמויות המידע החיוני שאפשר לדלות מפוסטים, סרטונים או קבוצות, ולפעמים יש צורך בהצלבת מידע ונתונים כדי לגלות את האמת על האדם.
  • מהו הערך הנומרולוגי – כן, גם זה אפשרי. אם אתם מאמינים בנומרולוגיה וחושבים שזה יעזור לכם לגלות מיהו האדם העומד מולכם, באתר ניתן לחשב גם את הערך הנומרולוגי.

 

מחפשים קצת יותר לעומק ונמנעים מטעויות קריטיות

כולנו רוצים לסגור את עסקת החלומות שלנו כדי לקדם את העסק, להיפתח לשירותים שונים ולהגדיל את מאגר הלקוחות. אבל גם אם העסקה שמציעים לנו נראית לנו טובה, עדיין חשוב לשים לב לסימנים מחשידים. לדוגמה, בעל עסק מפוקפק ממהר לסגור עסקה עם עסק אחר, כדי להיות כבר בפנים ו"להלביש" חובות ועניינים אחרים על העסק החדש.

לכן, כשיש ספק, אין ספק – אם מלחיצים אתכם, כדאי להתרחק. סימן נוסף הוא הבטחות בלתי הגיוניות כמו סכומי כסף גבוהים מדיי או שיתוף פעולה מלא 24/7. כמו כן, כדאי לשים לב לסתירות פנימיות ולדקויות שונות כמו חשבון בנק שרשום על אדם אחר או כתובת של חברה אחרת.

 

 
 

כתבות נוספות


דובי ענק - מתנה מכל הלב
יום הולדתו של הילד מתקרב, ואתם אובדי עצות כמו בכל שנה. שוב ושוב אתם חורשים את הקניונים והמרכזים המסחריים במטרה לבחור את המתנה המתאימה ביותר. אתם רוצים להפתיע, לרגש ולשמח את הזאטוט, אבל פשוט נגמרים לכם הרעיונות. אבל מה אם היו אומרים לכם שאין בכלל צורך להתרוצץ ככה כדי למצוא מתנה? מה אם הייתם יכולים פש...איך שומרים על הטריות של מגש פירות?
אפשר להגיד בפה מלא כי הזמנת מגשי פירות זוהי החלטה נבונה.  אך מה אתם צריכים לעשות כאשר תרצו לאחסן את המגש?מה הן חבילות טריפל וכיצד נוכל ליהנות מהן?
בעולם התקשורת מתקיימות בשנים האחרונות רפורמות שונות שמביאות איתן שינויים טכנולוגיים ושיווקיים כאחד, בעיקר בשל העובדה שהלקוחות של היום יודעים לדרוש בדיוק את מה שמגיע להם וברמה הגבוהה ביותר. אם לפני כמה שנים היינו יכולים לרכוש מכל חברת תקשורת מוצר אחד, הרי שכיום מציעים חבילות טריפל משתלמות במיוחד הכול...איך בוחרים ריהוט גן
בחירת ריהוט גן היא אחת ההחלטות הלא פשוטות. ולרוב, ההחלטה הסופית מתבצעת ע"פ פרמטרים נוקשים, וכמובן עם התייעצות של בני המשפחה, בת הזוג, וייעוץ עם נציגי המכירות. אחד היתרונות שאנשים רוכשים ריהוט גן, היא הנוחות המקסימלית והיוקרה. לרוב, ריהוט גן מוצב בצורה טובה בגינה האחורית שלנו, או במרפסת. בחירת הריהוט...


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle