מגזין הומלס / זירת המומחים

5 טיפים חשובים לרכישת דלתות כניסה מקטלוג

5 טיפים חשובים לרכישת דלתות כניסה מקטלוג

בחירת דלת כניסה היא ללא ספק משימה מאתגרת המחייבת אתכם להתייחס גם להיבט העיצובי של הדלת וגם להיבט המיגוני שלה, כאשר אחת מהדרכים הפופולאריות ביותר לרכישת דלתות כניסה לדירת המגורים או לבית הפרטי היא במסגרת רכישה מקטלוג דלתות המוצג בפנים באולמות תצוגה ו/או באופן מקוון ברשת האינטרנט. בשורות שלפניכם, תוכלו למצוא חמישה טיפים חשובים בדרך לבחירת דלת כניסה מושלמת מתוך קטלוג.

27/03/2022

 

טיפ מספר 1 - זהות היצרן והמשווק

דלתות כניסה מומלץ לרכוש אך ורק מיצרני דלתות מובילים בעלי וותק מקצועי מוכח בענף הדלתות. באופן זה, תוכלו להבטיח לעצמכם רכישת דלתות המיוצרות בהתאם לתקן הנדרש, ובנוסף, להבטיח לעצמכם רכישת דלתות עם אחריות מלאה מצד היצרן.

שימו לב - במקרים בהם, לא מוענקת לכם תעודת אחריות במעמד הרכישה אנו ממליצים לכם לוותר על הרכישה גם במקרים בהם מודבר בדלתות כניסה במחיר אטרקטיבי ביחס למחירי השוק. יתרון נוסף הנלווה לרכישתה של דלת כניסה מיצרן מוכר וידוע, קשור למספר הדגמים העיצוביים של דלתות הכניסה הממתינים לכם בקטלוג.

טיפ מספר 2 - התאמה אישית של גודל הדלת הרצויה לכם

כאשר מעיינים בקטלוג דלתות כניסה לצורך בחירת הדגם העיצובי המועדף עליכם, חשוב לבדוק שהדגם הספציפי בו אתם מתעניינים מגיע במספר מידות המותאמות לגודל מפתח הכניסה הרצוי לכם. דלתות הכניסה המיועדות לדירות מגורים הן בדרך כלל דלתות בגודל סטנדרטי של 100/210 ס"מ וכאשר מדובר בדלת כניסה המיועדת לבית פרטי ניתן לרכוש דלתות בגודל סטנדרטי של 120/210 ס"מ.

התייחסות נקודתית למידות הדלת נדרשת בעיקר למקרים בהם אתם רוכשים דלת כניסה לבית הפרטי שלכם. במקרים אלו, תוכלו לבחור בין דלת כניסה בגודל סטנדרטי הניתן להרחבה לבין דלתות כנף וחצי ודלתות שתי כנפיים.

טיפ מספר 3 – איכויותיה של דלת כניסה לבית

על מנת להבטיח לעצמכם דלת כניסה  איכותית ועמידה לתנאי חוץ וסביבה (בעיקר אם מדובר בדלתות כניסה המיועדות לבתים פרטיים), קיימת חשיבות רבה לבדיקה מקדימה של מספר נושאים הקשורים לאיכויות הדלת, וביניהם: הימצאותו של תו תקן ISO 2000-9001, רמת הבידוד התרמי והאקוסטי של הדלת, עמידות חומרי הגלם מהם מיוצרת הדלת בפני פגעי הסביבה ומזג האוויר, וכמובן, איכות מנגנוני הנעילה המותקנים בגוף הדלת.

בנושא המיגון של הדלת, מומלץ לרכוש דלתות כניסה המשלבות בתוכן מנעולים עם בריחים בקוטר של 14 מ"מ ובעלי יכולת חדירה למשקוף של 25 מ"מ.

במידה ותהיו מעוניינים להבטיח לעצמכם מיגון מיטבי, אנו ממליצים לכם לרכוש מגן צילינדר המשלב בתוכו מנגנון השמדה עצמית בניסיונות פריצה. בעת רכישת דלתות מתוך קטלוג, חשוב לעיין במפרט הטכני של הדלת בה אתם מתעניינים ולבדוק היטב את כל המידע המופיע לגבי הדלת.

טיפ מספר 4 - עלויות שדרוג

רכישתה של דלת כניסה מתוך קטלוג מחייבת אתכם להתייחס למחיר הכולל של הדלת ולעלויות הנלוות במידה ותהיו מעוניינים לשדרג את הדלת במספר דרכים, לרבות, התאמת מידות הדלת לגודל הרצוי לכם, שינוי של מנגנוני הנעילה ושדרוג באמצעות ידיות מעוצבות.

כיום, עומדות לרשותכם מגוון רחב של אפשרויות לשדרוג דגם כזה או אחר של דלתות כניסה, ולכן, חשוב להתייחס למחיר הכולל של הדלת לפני ואחרי השדרוג ובהתאם למסגרת התקציב העומדת לרשותכם לבחון את אפשרויות השדרוג הנחוצות לכם.

טיפ מספר 5 - הסגנון העיצובי של הדלת

אי אפשר לדבר על רכישת דלתות כניסה מבלי לדבר על הקו העיצובי של הדלת והתאמתה לחזית הכניסה עליה אתם חולמים. בנושא זה, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של דלתות כניסה מעוצבות המיוצרות מפלדה ושילוב חומרי גלם.

בין יתר האפשרויות העומדות לרשותכם תוכלו למצוא דלתות המגיעות בגוונים שונים בטכניקת צביעה בתנור, דלתות פלדה בשילוב פסי ניקל ואלומיניום, דלתות כניסה המגיעות עם הדפסי ויניל, דלתות כניסה יוקרתיות בשילוב חלונות סורג ועוד מגוון רחב של דגמים עיצוביים שאומנם הופכת את הבחירה למאתגרת יותר, אך בהחלט מאפשרת לכם לבחור את דלת הכניסה המותאמת ביותר לסגנון העיצובי המועדף עליכם.

מעבר לכל הטיפים המופיעים לעיל, חשוב להתייחס גם לשיטת ההתקנה של הדלת ולהסתייע בשירותיהם של מתקיני דלתות מנוסים ומקצועיים המעניקים לכם תעודת אחריות על ההתקנה שהיא למעשה תעודת אחריות נפרדת לזו המוענקת לכם מטעם היצרן.

 

 

 
 

כתבות נוספות


איך בוחרים חברת הובלות?
מעברים הם חלק בלתי נפרד מחיינו. משפחה שמתרחבת עוברת לדירה מרווחת וגדולה יותר, משרד המקבל עובדים חדשים עובר למקום טוב יותר, וסטודנט עובר מבית הוריו לדירת שותפים כדי לצאת לחיים עצמאיים ולהתחיל לרכוש מקצוע. מעבר ממקום אחד למשנהו פירושו בעיקר העברה של חפצים ממקום למקום. במאמר זה נראה מדוע לא כדאי להעביר...המדריך לבחירת חברת ניקיון משרדים ב-2021
כל משרד זקוק לשירותי ניקיון. משרד נקי ומצוחצח יוצר רושם ראשוני חיובי על אנשים המבקרים בו (כמו לקוחות קיימים, לקוחות פוטנציאלים ושותפים עסקיים), הוא משרה אווירה נעימה המגבירה את המוטיבציה של העובדים, וכך מעלה את התפוקה של העסק.מדידות בתים מקצועיות לעומת מדידות עצמאיות
שיפוץ הדירה הוא אחד המהלכים המרגשים והוא גם אחד מהמהלכים היקרים שנעשים בדירה לאחר רכישתה. כל החלומות מתנקזים לתכנון ולתהליך ביצוע שנמשך שבועות או חודשים ספורים ולמקום המחייה למשך השני הבאות.סדנאות למנהלים: להיות חלק מהשורה התחתונה
ידוע שהכשרת מנהלים הוא דבר נדרש מעצם הערך שהוא מביא לארגון הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך. עכשיו עולה השאלה, האם ניתן להוכיח את זה כמותית?


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle