מגזין הומלס / זירת המומחים

הדברת מזיקים בבתים ודירות מגורים

הדברת מזיקים בבתים ודירות מגורים

עם בוא הפסח ותקופת האביב, ככל הנראה שכבר התחלתם להרגיש שיותר ויותר חרקים מתחילים להיות פעילים בסביבתכם. למעשה, ככל שנתקדם לתוך תקופת הקיץ החמה והלחה הם יתחילו להיות פעילים עוד יותר, מה שאומר שזהו בדיוק הזמן המתאים ביותר עבורכם לבצע הדברה. מדוע חשוב לבצע הדברה וריסוס בבית כשהטמפרטורות עולות ועל היתרונות של הזמנת חברת הדברה מקצועית לעומת ביצוע ההדברה לבד, תלמדו מייד.

22/04/2022

 

 

מדוע המזיקים מגיעים כשהטמפרטורות עולות?

הקשר שבין עליית הטמפרטורות לבין הופעת מזיקים שונים הוא חד משמעי וככל שאנחנו מתקרבים לעונת הקיץ, כך יותר ויותר מזיקים מתחילים להיות פעילים ולהתרבות בכמויות גדולות. המזיק הראשון שלמעשה מבשר על בוא הקיץ הוא הברחש, מעין חרק מעופף מטריד ועוקצני שחי לו בנחילים ענקיים שממתינים לנו עם הכניסה לגינה ולעיתים ממש מתדפקים על דלתות הבית שלנו.

אחריהם מגיעים הזבובים, היתושים והתיקן האמריקאי שמגיח לו מפתחי הביובים, מעופף ומטיל אימה על כל בני הבית. גם מזיקים נוספים מצטרפים אליהם ככל שעולות הטמפרטורות ונכנסים לעונת הקיץ, כגון פשפשים וקרציות ואף מכרסמים דוגמת עכברים וחולדות וזוחלים דוגמת נחשים.  

מדוע זה קורה? ובכן, יש לכך מספר סיבות. הראשונה היא שלמזיקים רבים יש דם קר והם זקוקים לחום על מנת לשרוד. בחורף הם מתחבאים ומוצאים לעצמם מקומות חמימים ונסתרים ולכן אין אנו רואים אותם. בקיץ חם יותר והמזיקים יוצאים החוצה, החיים שלהם הרבה יותר פעילים  ואצל מרביתם זוהי גם תקופת ההתרבות שלהם.

סיבה נוספת קשורה למזון – באביב ובקיץ יש  פריחה רבה יותר של פרחים ופירות שמזיקים רבים ניזונים מהם, בין אם מדובר על חרקים ובין אם על בעלי חיים גדולים יותר כגון נחשים, עכברים וחולדות. בקיץ למעשה יש חגיגה אחת גדולה של מקורות מזון שגורמת לכל המזיקים לצאת ממקום מחבואם בחיפוש אחרי כמה שיותר מהם.

 

הפתרון – הדברה מראש

הדרך לנסות ולמנוע את הפלישה ההמונית לתוך הבית שלכם, היא פשוט לבצע הדברה נגד מזיקים וחרקים לקראת הקיץ מבעוד מועד, למעשה, כבר עם סיום החורף ותחילת האביב. אם לא תעשו זאת, סביבת המגורים שלכם עתידה לסבול קשות ממטרדי מזיקים שונים ומגוונים. כאלה שמלבד בעיה אסתטית שלא נעים לחיות לצידה, עלולים לגרום לכם גם לבעיות בריאותיות ולפגיעות קשות ברכוש.

הדברה כצעד מנע עוזרת לא רק להרחיק מבעוד מועד את המזיקים מסביבתכם, אלא גם שהיא הרבה יותר קלה לביצוע מאשר במצב שכולל נוכחות משמעותית קיימת של מזיקים. בהדברה מניעתית מבצעים שימוש בהרבה פחות חומרי ריסוס ובריכוז נמוך יותר, ניתן גם להסתפק בפיזור מלכודות ופיתיונים שונים מחוץ למבנה ולא גם בתוכו, ופעמים רבות גם  פשוט לבצע פעולות מקצועיות יעילות דוגמת איטום פתחים וחריצים, ללא שימוש בכימיקלים כלל.

 

היתרון של הזמנת חברת הדברה לביצוע המשימה

אין זה משנה אם מדובר בהדברת בניין מגורים שלם, הדברת דירה אחת בתוכו או הדברת בית פרטי – בכל מה שקשור להדברה, רצוי לבצע את המשימה באמצעות התקשרות עם חברה הדברה מקצועית ולא באופן עצמאי. חברה מקצועית תדע לאפיין היטב את מצב המבנה, האם כבר קיימים בתוכו מזיקים שבהם לא מבחינים אך תיכף עומדים לפרוץ החוצה עם התחממות הטמפרטורות, לבחור באסטרטגיה הטובה ביותר לצרכי ההדברה ולבצע את המשימה מבלי לגרום לרעילות לדיירים, חיות המחמד והסביבה.

חברת הדברה מומלצת היא חברה אשר מציעה את שירותי ההדברה שלה 24/7 בכל רחבי הארץ ומסוגלת להתמודד עם כל סוגי המזיקים ותציע לכם מחירים משתלמים אשר כוללים גם אחריות על העבודה. ככל שתקדימו להזמין את שירותי ההדברה  גם תקבלו מחיר משתלם יותר, מאחר ובעונת הקיץ שבה הביקושים עולים בצורה חדה וכך גם המחירים. אל תחכו – הזמינו שירותי הדברה לקראת הקיץ ותיהנו מהעונה החמה מבלי שיהיו אורחים לא רצויים בבית.

 

המאמר בחסות  פסט מאסטר - https://pestmaster.co.il
 

כתבות נוספות


איך מפנים דירה מלאה בתכולה וציוד ישן
יש רק דרך אחת להתחיל את החיים מהנקודה שבה הפסקתם והיא לפנות את כל האשפה שנערמה בתוך הבית. האם יהיו אלו אתם שהאשפה תפריע להם או שאולי יהיה זה דווקא מישהו שאיכפת לו מבן משפחה שבחר לחיות בתוך בית מלא בתכולה ישנה ופסולת? במקרים מסוימים זו בהחלט יכולה להיות דירת ירושה שנותרה בה לא מעט תכולה והמשותף לכל ה...המדריך לבחירת חברת ניקיון משרדים ב-2021
כל משרד זקוק לשירותי ניקיון. משרד נקי ומצוחצח יוצר רושם ראשוני חיובי על אנשים המבקרים בו (כמו לקוחות קיימים, לקוחות פוטנציאלים ושותפים עסקיים), הוא משרה אווירה נעימה המגבירה את המוטיבציה של העובדים, וכך מעלה את התפוקה של העסק.כל הציוד שצריך להובלה מוצלחת
עוברים לעיר הגדולה? בכל הנוגע למעבר אל העיר השוקקת בישראל חשוב לעמוד בקצב שהיא מכתיבה, להכיר את אופייה בכבישים, את האזורים השונים בה וכמובן לדעת איך להתמודד גם עם החסרונות שמגיעים עם כל הטוב הזה.כיצד להפוך מעבר דירה ליעיל וקל
אחת התקופות המרגשות בחיינו מתחילות כשאנו מחליטים שהגיע הזמן לעבור דירה – זה לא משנה אם מדובר בדירה שכורה חדשה או שהתמזל מזלכם לרכוש נכס משלכם, מעבר דירה למקום מגורים חדש הוא מרגש ומאתגר באותה מידה, כשהמטרה היא בסופו של דבר להתמקד בחלק המרגש ולהפוך את התהליך לכמה שפחות מאתגר.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle