מגזין הומלס / Lifestyle

איך להוציא ויזה להודו אונליין

איך להוציא ויזה להודו אונליין

ישראלים אוהבים לטייל במקומות שהם לא ישראל, והאחת הדוגמאות הכי בולטות לכך היא התיירות הישראלית הענפה בהודו.

17/05/2022

הדעות לגבי הודו חלוקות – יש מי שיאמר שמדובר במדינה עם קסם ויופי שאין בשום מקום אחר, ויש מי שיאמר שהעוני והפערים החברתיים האדירים בהודו הופכים את הודו למקום לא מושך כלל וכלל.

אולם, דווקא הסיטואציה הכלכלית המורכבת של הודו היא מה שמאפשר לה להפוך ליעד לחופשה המאופיינת במחירים זולים ותמורה נהדרת לכסף. בנוסף, בהודו קיים הממד הרוחני בדמות סדנאות היוגה והמקדשים הממוקמים בלב הג'ונגלים ההודים.

כל אלו הופכים את הודו לאחד היעדים האהובים על ישראלים בכל שכבות האוכלוסייה. החל מחיילים משוחררים שמחפשים טיול זול וארוך דרך משפחות שלא רוצות שמספר הנפשות במשפחה ישפיע על כמות האטרקציות שהן יכולות להרשות לעצמן ללכת אליהן ועד אנשים מבוגרים שמחפשים שינוי כיוון רוחני באמצע החיים.

ויזה להודו

מה שרבים לא יודעים היא העובדה שכניסה להודו מחויבת בויזה. אשרת שהייה להודו מונפקת על ידי רשויות ההגירה ההודיות, וניתן להוציא ויזה להודו אונליין או באופן פיזי דרך חברות המתמחות בכך. בטקסט שלפניכם תוכלו לקרוא כמה עולה להוציא ויזה להודו, מתי יש צורך באשרת שהייה להודו, מי צריך להציג ויזה בעת שהוא נכנס להודו, איך להוציא אשרת שהייה להודו ועוד.

 

מה המחיר הממוצע של הליך הוצאת אשרת שהייה להודו

כמו בכל מדינה שיש צורך בהנפקה של ויזה על מנת להיכנס אליה, גם בהודו הליך הנפקת אשרת השהייה עולה כסף. כדאי לציין שעלות ההליך היא סבירה ביחס להליכי הגשת בקשה לקבלת ויזה במדינות אחרות בעולם.

המחיר הממוצע להליך הוצאת ויזה להודו הוא שלוש מאות ש"ח, כשהטווח נע בין מאתיים ש"ח לחמש מאות ש"ח. המחיר משתנה לפי סוג הויזה המבוקשת והיקף היתר השהייה המפורט בה.

אם תבחרו לעשות את תהליך הגשת הבקשה דרך סוכנות נסיעות המתמחה בענייני ויזות או דרך חברה העוסקת בהגשת והנגשת בקשות לקבלת ויזות ייתכן שהמחיר יהיה מעט גבוה יותר בהתאם לעמלה שהחברה או הסוכנות גובות.

 

האם צריך ויזה להודו גם כשנכנסים דרך מעבר יבשתי

המחשבה הראשונה שעולה על צורך בויזה היא שהצורך הזה עולה כשמגיעים לשדה תעופה ומבקשים לעבור את ביקורת הדרכונים. זו מחשבה נכונה, אולם חשוב לציין שיש צורך באשרת שהייה להודו גם כשנכנסים להודו גם דרך הים או היבשה.

נקודה זו רלוונטית במיוחד עבור מי שעושים טיול במספר מדינות במזרח, והודו היא תחנה אחת בתוך טיול גדול מאוד, או עבור מי שמטיילים בכל דרום מזרח אסיה בלי תוכנית מוגדרת וגיחה להודו היא דבר מה שהזדמן להם.

בכל מקרה, הצורך בויזה להודו לא אמור להגביל את מי שרוצה לטייל בהודו באופן ספונטני. כפי שתוכלו לקרוא בהמשך, ניתן להוציא ויזה אלקטרונית להודו אונליין מכל מקום בעולם שיש בו אינטרנט. יחד עם זאת חשוב לזכור את ההכרחיות של הויזה כדי למנוע עוגמת נפש במהלך הטיול.

 

איך מוציאים ויזה להודו אונליין

כדי להוציא אשרת שהייה להודו אונליין אפשר לפעול בשתי דרכים – מילוי טפסים עצמאי או פנייה לחברה או סוכנות המתמחות בהגשת בקשה לקבלת ויזה להודו. כדי להוציא ויזה להודו אונליין באופן עצמאי, יהיה עליכם למלא את הטפסים הרלוונטיים מאתר רשויות ההגירה ההודיות ולהגיש אותם דרך אותו האתר. מילוי טפסים עצמאי מאפשר לכם לחסוך את העמלות שהחברות והסוכנויות גובות בהליך.

כדי להוציא אשרת שהייה להודו אונליין דרך חברה המתמחה בהגשת בקשות לקבלת ויזה או סוכנות נסיעות המתמחה בתחום הנסיעות להודו, תצטרכו קודם כל לבחור מאיזו חברה או סוכנות אתם רוצים לקבל את השירות. לאחר מכן תצטרכו למלא מספר טפסים ולהעלות אותם לאתר החברה או הסוכנות. היתרון של שירות של חברת ויזות או סוכנות הוא שהן מנגישות את הטפסים לשפה העברית.

 

ויזת עסקים לעומת ויזת תיירות

יש כמה סוגים של ויזות להודו, והדרישות לקבלת כל סוג של ויזה הן מעט שונות (וגם המחיר שלהן מעט שונה). כך למשל ויזה לצרכים רפואיים תדרוש נספחים שונים ונוספים מאשר ויזת התייר הבסיסית והמוכרת, ושתיהן דורשות נספחים שונים מויזה לצורך הגעה לכנס.

ויזת עסקים אי אפשר להוציא, נכון להיום, כויזה אלקטרונית. כדי להוציא אשרת שהייה לעסקים יש צורך להגיע לחברה המתמחה בהגשת בקשה לקבלת אשרת שהייה להודו, ובעלת אישור מרשויות ההגירה בהודו להנפיק אשרת שהייה כזו. בישראל החברה הרשמית להנפקת ויזות להודו היא ש.מ. אשרות.

אשרת שהייה לתיירים היא שונה, גם בגלל שניתן להנפיק אותה כאשרת שהייה אלקטרונית וגם בגלל שמספר חברות בישראל מציעות את שירותן על מנת לסייע בהגשת הבקשה לרשויות ההגירה בהודו. ויזת תיירות דורשת גם פחות נספחים, ובדרך כלל קל יותר לקבל אותה.

 

מה הם התנאים של אשרת שהייה לתייר בהודו

בשביל לקבל ויזת תייר להודו, יש צורך לעמוד במספר תנאים. התנאים אמנם לא רבים, אך נוקשים מאוד. אי עמידה אפילו באחד התנאים המפורטים באתר רשויות ההגירה ההודיות יכול להוביל לפסילה של הבקשה לקבלת הויזה, והארכת התהליך. כך למשל, אם תצרפו תמונת פספורט בפורמט לא נכון, או בפרופורציות לא נכונות – הבקשה שלכם ככל הנראה תדחה.

התנאים לקבלת אשרת שהייה לתייר בהודו כוללים את העובדה שהדרכון של מגיש הבקשה חייב להיות בתוקף לחצי שנה לפחות מיום הגשת הבקשה ושאלון וטופס הממולאים בהתאם לתנאים המפורטים באתר רשויות ההגירה ההודיות. בנוסף, אם אתם רוצים להנפיק אשרת שהייה פיזית בדרכון, חייבים להיות לכם שני עמודים ריקים בו לצורך הדפסת הויזה עליהם.

 

מה ההבדל בין אשרת שהייה אלקטרונית להודו לאשרת שהייה בדרכון

גם ויזה אלקטרונית להודו וגם ויזה פיזית להודו תאפשרנה לכם להיכנס להודו בלי בעיה. ויזה אלקטרונית להודו וויזה פיזית שתיהן תקפות למשך שנה מיום הנפקתן. יחד עם זאת, ישנם מספר הבדלים לא קטנים בין ויזה אלקטרונית לויזה פיזית. קודם כל, ויזה אלקטרונית להודו תאושר בדרך כלל תוך 3 ימים או פחות, בעוד שויזה פיזית תאושר תוך שבוע וחצי או פחות.

הבדל נוסף הוא שכדי לקבל ויזה אלקטרונית לא צריך לצאת מהבית, מפני שהיא מתקבלת ישירות למייל. לעומת זאת בשביל לקבל ויזה פיזית צריך להגיע למשרדי חברת ש.מ. אשרות, להפקיד את הדרכון ולחזור לאסוף אותו אחרי שהבקשה לקבלת אשרת השהייה אושרה והויזה עצמה הונפקה והודפסה.

 

סיכום

לסיכום, ויזה להודו תאפשר לכם לטייל ולחקור ארץ עם היסטוריה עשירה, מגוון תרבויות ועלויות מחייה זולות מאוד. כדי לקבל ויזה להודו, ניתן לפנות לחברה המתמחה בהנפקת אשרות שהייה או סוכנות נסיעות המתמחה בתחום בשביל לקבל ויזה אלקטרונית.

שימו לב שיש סוגים שונים של ויזות להודו, והדרישות לקבלתן והעלויות שלהן משתנות בהתאם לסוג אשרת השהייה המבוקשת. שכירת שירותיה של חברה להגשת בקשה לקבלת ויזה להודו תאפשר לכם לוודא שאתם טורחים ומשלמים עבור הויזה שאתם צריכים.

שימו לב שאתם עומדים בכל התנאים לקבלת הויזה. ההליך אינו ארוך והדרישות אינן רבות, אך אי עמידה בהן תוביל לדחייה והארכת התהליך.

 

 
 

כתבות נוספות


חופשה בבית מלון בצפון עם מסלול לטייל
תחום בתי המלון בצפון הינו תחום פעיל ודינאמי ביותר, במיוחד בערים כמו טבריה, זיכרון יעקוב וחיפה. כיום ישנם מבצעים ודילים נפלאים לחופשות בצפון המשלבות אטרקציות מפתיעות ומסלולי טיול עם מראות ונופים מהממים שיגרמו לכם לחזור גם בחופשה הבאה.ארוחות מחבת מהירות
כשאין יותר מידי זמן להשקיע במטבח, ועדיין רוצים ליצור מנה מרשימה וטעימה, ארוחות מחבת הן הפתרון האולטימטיבי. כמה מרכיבים שנבשל יחד במחבת שטוחה ורחבה ויהיו ארוחה מלאה ומשביעה לכל הבית. הנה כמה רעיונות לארוחות סופר מהירות וטעימות במיוחד.5 טיפים לשמירה על מטבח נקי ומחוטא
המטבח הוא אחד האזורים הכי פעילים בבית, וככזה הוא גם נוטה ללכלוך רב. בשורות הבאות תוכלו למצוא חמישה טיפים יעילים וקלים לביצוע, שיסייעו לכם לשמור על המטבח נקי (ואף מחוטא כהלכה, בהתאם לתקופת הקורונה) ויהפכו את הניקיון ליעיל יותר לאורך זמן.הדברים החשובים במיתוג של אירועי חברה
אחד הדברים החשובים בהפקת אירועי חברה מעבר לחוויה כמובן זה המיתוג. למעשה שני הדברים מתחברים יחד, יש שאומרים שמיתוג טוב מעצים את החוויה ותחושת הגאווה בקרב העובדים ולא מדובר כאן רק בנראות האירוע.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle