מגזין הומלס / רכב

מכוניות יוקרה למביני עניין

מכוניות יוקרה למביני עניין

יש מי שמתייחסים לרכב בצורה פונקציונלית. הוא בעל ארבעה גלגלים, מנוע והגה והוא מיועד ומתוכנן להביא אותם מנקודה א' לנקודה ב' בזמן הקצר ביותר ובצורה הנוחה ביותר. זוהי דרך שלא להיות תלויים בתחבורה ציבורית או לעבור מרחקים שלא ניתן לעשות אותו רגלית, ותו לא.

23/05/2022

לחלופין ישנם מי שרכב עבורם הוא חוויה לכל דבר. סמל סטטוס, תענוג אמיתי שיש ליהנות ולנצל אותו עד תום בצורה האופטימלית ביותר. אם כבר להגיע מנקודה א' לנקודה ב', אז שיהיה בסטייל ועם הרבה פאסון.

מה הכוונה ברכב יוקרה?

כדי להגדיר מהו רכב יוקרה יש להתייחס למכלול אלמנטים הפועלים כולם יחד, כדי להעניק לנהג את חוויית הנהיגה האולטימטיבית.

מדובר ברכב בעל חזות ייחודית, אלגנטית ומרשימה, לרוב בסגנון של רכב ספורט מעוגל ואווירודינמי. רכב שימשוך תשומת לב ולכך הוא מיועד. הוא מאובזר בצורה האופטימלית ביותר ומפנקת הן את הנהג והן את הנוסעים אתו. מושבים ארגונומיים, שליטה במערכת המיזוג הקדמי והאחורי בנפרד מראות מתכווננות בלחיצת כפתור, תוכנה הזוכרת הגדרות נוחות של כמה נהגים, כגון כיוון כיסא הנהג, המראה הקדמית, מראות הצד ואף תחנת המוזיקה ברדיו וכדומה.

כמובן שתחום הבטיחות והביטחון ברכב נמצאים ברמה הגבוהה ביותר. הרכב מאובזר במערכות בטיחות מתקדמות כמו גם בעזרי נהיגה יעילים ומפנקים.

מנוע חזק וחוויית נהיגה חלומית

בנוסף לכך שהרכב מתוכנן למשוך את העין ולעורר עניין, הוא מיועד לאפשר לנהג לחוות נהיגה ברמה אחרת. רכב יוקרה יהיה בעל מנוע חזק והוא יוכל להגיע לביצועי כביש מדהימים שאינם דומים לשום רכב אחר.

ממש בדומה לעיצוב במראה של רכב ספורט, גם המנוע דומה למנוע ספורט ולכן מאפשר שיוט על הכביש וחוויית נהיגה איכותית.

גם נסיעת מבחן אחת תוכל להבדיל את הנסיעה ברכב זה מנהיגה על כל רכב אחר ללא מאמץ וללא פקפוק.

אם כבר רכב יוקרה אז שיהיה חשמלי

בשנים האחרונות צמח והתפתח שוק הרכב החשמלי ואלו הפכו להיות המצרך המבוקש ביותר בשוק. רכב חשמלי נוח לתחזוקה, שקט על הכביש, תורם לאיכות הסביבה וחסכוני בהוצאות שוטפות יותר מאשר רכב בנזין. כל אלו הופכים אותו לפופולרי במיוחד בקרב ציבור הנהגים.

יצרניות הרכב הבינו את המגמה והחליטו לייצר מכוניות יוקרה חשמליות כדי להתאים עצמן גם לפלח זה של השוק. רכב יוקרה חשמלי נהנה מכל העולמות, הן חסכוני, שקט וזול לתחזוקה והן מרשים, אלגנטי ומעוצב להפליא.

אין זה מפתיע אם כן, שארגונים רבים מציעים לעובדים הבכירים רכב יוקרה חשמלי כאופציה לבחירה, והרבה עובדים אף בוחרים בה.

טווח מחירים בקצה העליון

כיוון שרכב יוקרה מעוצב כדי למשוך תשומת לב, הוא לא מיועד להיות עניו או צנוע, ולכן גם טווח המחירים שלו בהתאם. עם זאת, יש לציין כי הוא אינו בר השגה וכי ישנן מכוניות הנמצאות באחוזון העליון ומחיריהם נוסקים לשמיים.

רכב יוקרה יוגדר כך החל ממחיר של 250,000-200,000 שקלים ועד לכ-350,000-300,000 שקלים. זהו אומנם אינו מחיר אסטרונומי, אך הוא עדיין גבוה מספיק בשביל להיות מטרה להשגה.

לא תמיד הבחירה ברכב יוקרה היא הנכונה והמתאימה לצרכים של הנהג, אך בסוג זה של כלי־רכב הבחירה נעשית עם הלב ולא עם הראש. המראה המרשים, האבזור האיכותי והמפנק, רמת הבטיחות הבלתי מתפשרת, מושבי העור הארגונומיים וכמובן חוויית נהיגה שאין שנייה לה, כל אלו ינתבו את הבחירה לרכב הזה אפילו אם הראש חושב אחרת.

חשוב לציין כי ישנן סוכנויות שבהן ניתן לשכור רכב יוקרה כדי להרגיש, אפילו לזמן קצר, את ההבדלים שבנהיגה ברכב שכולו איכות.
 
 

כתבות נוספות

 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה