מגזין הומלס / רכב

איך רוכשים ביטוח לרכב דרך המובייל?

איך רוכשים ביטוח לרכב דרך המובייל?

הזמנת ביטוח באינטרנט כבר קיימת שנים מספר, אך האם יצא לכם להזמין ביטוח בסלולר?

20/08/2019

(תמונה: שאטרסטוק)

בעבר, בכדי לרכוש ביטוח היה עליכם להגיע אל סוכנות הביטוח, ההורים שלכם בוודאי זוכרים את הימים שבהם היו צריכים לכתת את רגליהם לסוכן הביטוח המקומי. לאחר פגישה ארוכה של שעה שבה הם מילאו ביחד את כל פרטי הרכב עם הסוכן ביטוח, הם היו משלמים ומחכים לקבל את הטופס המעיד על כך שהרכב החדש שקנו מבוטח בביטוח חובה, צד ג' או ביטוח מקיף. השוואת מחירים בשיטה זו הייתה דורשת השקעה של זמן רב ואנרגיה. האם באמת תבקרו אצל שלושה או ארבעה סוכני ביטוח רק על מנת לחסוך מאה שקלים? כך זה היה בעבר.

קבלת הצעות לביטוח רכב – העידן החדש

לעומת מה היה נהוג בעבר, בעידן הדיגיטלי, ניתן לעשות הכל דרך האינטרנט והטלפון הסלולרי. האפשרויות המגוונות הללו הביאו גם בשורה חדשה לתחום ביטוח הרכב. במקום להגיע לסוכן הביטוח אתם יכולים להזמין מכל מקום את פוליסת ביטוח הרכב וליהנות ממחירים משתלמים עם הזמנת הפוליסה ישירות מחברות הביטוח. לדוגמה: חברת הכשרה פיתחה שירות שנקרא ״Go״ המאפשר לקבל הצעה לביטוח רכב בתוך דקות אחדות.

תוכניות ביטוח בעידן החדש כתובות בשפה ברורה, בה אתם יכולים לזהות את כל הפריטים המופיעים במטריית הכיסויים ולבצע הרחבות במידת הצורך. כיסוי שבר שמשות? אתם יכולים להוסיף לפוליסה. שירותי דרך? גם הם יכולים להיות חלק מהשירותים שתהנו מהם במהלך כל השנה. העובדה כי אינכם צריכים להגיע פיזית לסוכן הביטוח, מאפשרת לכם לחסוך זמן ולחברת הביטוח לחסוך משאבים ובשל כך להעניק לכם הנחה משמעותית על פוליסת הביטוח מבלי לוותר על כל הכיסויים החשובים הכלולים בה.

בונוס נחמד – החזר כספי על הורדת האפליקציה

הזמנת ביטוח באינטרנט כבר קיימת שנים מספר, אך האם יצא לכם להזמין ביטוח בסלולר? באמצעות אפליקציה מיוחדת תוכלו לצלם את הרכב שלכם ולקבל מיד הנחה מיוחדת על ביטוח הרכב. לחיצת כפתור אחת, הזנה של מספר פרטים ואתם יכולים לדעת בדיוק כמה תעלה לכם פוליסת הביטוח. לאחר מכן תוכלו להזין את מספר כרטיס האשראי או לתת אותו לנציג הטלפוני ולבטח את הרכב שלכם בפוליסת הביטוח לשנה הקרובה.

כאשר תצטרכו להפעיל את הפוליסה תוכלו לעשות זאת גם מתוך האפליקציה. כל נהג מגיל שבע עשרה ומעלה יכול לבטח את הרכב המשפחתי (לא את רכבי השטח כרגע) במסגרת תוכנית הביטוח המהפכנית של Go. אם תבחרו להוסיף נהגים נקובים לפוליסה או נהגים וותיקים תוכלו ליהנות מהנחה נוספת ומחיר משתלם במיוחד.

ניסיון של שנים עם חדשנות שנת 2019

החברות העומדות מאחורי השירותים החדשניים של קבלת הצעה לביטוח רכב בסלולר אינן חדשות. מדובר בחברות ביטוח כמו "הכשרה חברה לביטוח" שצברו ניסיון רב והעניקו שירות לקוחות למאות אלפי לקוחות בישראל לאורך השנים. שירות הלקוחות שאתם מקבלים זהה לאותו השירות שמקבלים לקוחות שהזמינו את הפוליסה בטלפון או אצל סוכן הביטוח. התקשרו וגלו כמה תוכלו לחסוך על ביטוח הרכב שלכם כבר השנה.

האם שווה לעבור מחברת ביטוח אחת לשנייה?

רבים תוהים האם שווה להשקיע את הזמן במעבר מחברת ביטוח אחת לשנייה? המחיר האטרקטיבי שתקבלו, השיפור בשירות והמהירות שבה אתם מקבלים הצעת מחיר חלופית לזו שחברת הביטוח הנוכחית שלכם מציעה, מצדיקים לרוב את ההשקעה. תופתעו לגלות, אבל עשר דקות שבהן הזנתם במהירות את פרטי הרכב והנהג לאפליקציה, יכולות להעניק לכם הנחה משמעותית שתחסוך לכן לא מעט כסף. לו רק הייתה עוברים חברת ביטוח אחרת ייתכן שהייתם חוסכים כסף רב לאורך השנים.

כל המידע נמצא אצלכם באופן קבוע בכיס

רובנו צמודים לטלפון הסלולרי לאורך כל שעות היום. לכן כדי שתנצלו זאת. תוכלו לבצע השוואת מחירים וגם להיות בטוחים שאתם מזמינים את הפוליסה המתאימה לכם. כאשר אתם מזמינים פוליסת ביטוח באמצעות האפליקציה אתם יודעים שבכל שעה בה תצטרכו את חברת הביטוח שלכם יהיה לכם דרך להגיע אליה באופן ישיר. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר לחברה דרך האפליקציה או לשוחח עם נציג השירות.

רוצים לדעת אילו כיסויים יש לכם כרגע?

תוכלו לצפות בתיק האישי שלכם ולקבל תמונה כוללת של כל הפוליסות שלכם, כמה אתם משלמים מדי שנה ומתי מגיע המועד הבא לחדש את הפוליסה? כך, הפרטים הללו נמצאים לאורך זמן ובכל עת וקל מאוד לשלוף אותם במידה הצורך.

מדוע חשוב לבחור בחברת ביטוח וותיקה, בעלת מוניטין ועם ניסיון רב?

גם אם אתם מזמינים את הפוליסה בצורה דיגיטלית, ברגע שמתרחשת תאונה אתם מעוניינים בשירות אישי. באמצעות האפליקציה אתם יכולים לראות את הכיסויים שלכם וליצור קשר עם שירות הלקוחות של החברה. תוכלו לצלם את הפגיעה ברכב ולהתחיל את הגשת התביעה כבר דרך האפליקציה. לאורך כל הזמן יהיה נציג אנושי שיוכל ללוות אותכם ולעזור לכם לקבל במהירות את הפיצוי הכספי הנדרש על מנת שתוכלו לתקן את הרכב או לרכוש רכב חדש.

לסיכום, כיום אפשר לרכוש ביטוח רכב גם בצורה דיגיטלית, באמצעות המחשב או הטלפון הנייד שלכם כפי שציינו, באמצעות אפליקציה ייעודית. חשוב שתדעו שתוכלו לזכות להנחות על וותק בנהיגה, הוספת נהגים וותיקים נקובים או אפילו להתפנק בהנחה קטנה רק בזכות העובדה כי הורדתם את האפליקציה. כעת, מגיע תורכם לגלות את הכיסויים הנרחבים של ביטוח רכב דיגיטלי.הכשרה חברה לביטוח
למידע נוסף על ביטוח רכב והורדת האפליקציה של גו אתם מוזמנים לבקר באתר go ביטוח רכב.

 

כתבות נוספות

 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה