מגזין הומלס / נדל"ן

image: Pixabay

image: Pixabay

ניקיון לאחר שיפוץ דירות ובתים

שיפוץ דירות ובתים הוא אחד האמצעים לשדרג נכס ולהעלאת ערכו באותה ההזדמנות. בתום השיפוצים, על מנת לאפשר לדיירי הבית לחזור ולהתגורר בנכס, יש לנקות את הבית או הדירה בצורה יוצאת דופן. מהם הדברים שיש להקפיד עליהם בתהליך הניקיון וכיצד לבחור את הגוף הנכון שיבצע עבורכם עבודות ניקיון לאחר שיפוץ דירות ובתים? על כך במאמר שלפניכם.

Cleaning Services 11/11/2019
נדל"ן | מכירה

שיפוצים הם, כאמור, דרך מצויינת להשיג שתי מטרות בו זמנית: תיקון תקלות משמעותיות בבית, והזדמנות לשדרוג. אך השיפוצים מותירים, בדרך כלל, את הבית מלוכלך, מלא אבק ויותר מכל: על הרצפות והקירות ובמקומות אחרים בבית ישנן שאריות חומרים שמעבר לעובדה שהם לא אסטתיים, הם גם לרוב בעייתיים ועלולים להזיק בריאותית.
אם השיפוצים בבית כללו הוצאה של כל הריהוט ממנו, אזי מדובר גם בהזדמנות פז לבצע עבודות שבדרך כלל יהיה קשה מאוד לבצע אותן כשהבית מלא.

חברת ניקיון לאחר שיפוץ

חברת ניקיון לאחר שיפוץ דירות ובתים תבצע עבורכם את הפעולות הבאות:

הסרת כתמים מעל הדלתות והחלונות, כמו גם מעל התריסים והחלונות. לרוב מדובר בכתמי צבע וסיד וכן בכתמים של חומרים שונים שבהם נעשה שימוש בתהליך השיפוצים.
לעיתים קרובות, מדובר בכתמים שהסרתם בעייתית ומי שאין בידיו כלים נכונים עלול למצוא את עצמו עומד בפני שוקת שבורה. אך רכישת החומרים והמכשירים המאפשרים ביצוע העבודה בקלות, עלולה לעלות סכומי כסף נכבדים.

אנשי מקצוע מיומנים וחברות העוסקות באופן קבוע בתחום, מחזיקות את כל החומרים והמכשירים הנדרשים באופן קבוע. כל מה שנדרש מהן הוא להגיע ולבצע את עבודת הניקיון. כשהבית ריק – פשוט וקל לנקות פי כמה וכמה.

אם הריהוט נשאר בבית במהלך השיפוץ, ישנה סבירות גבוהה שגם הריהוט עצמו יידרש לניקוי יסודי מה שמן הסתם ייקר את השירות.

חשוב להזמין רק חברת ניקיון מומלצת

הדבר החשוב ביותר שיש להקפיד עליו לאחר שיפוץ, הוא הסרת כתמים וחומרים שונים מהמרצפות, הקירות, הדלתות והחלונות באופן מקצועי. הסרת הכתמים והחומרים השונים באופן בלתי מקצועי, עלולה לפגוע בבית. לא אחת נראים בתום עבודת ניקיון מחברה לא מקצועית שריטות על גבי המרצפות, הקירות והחלונות, כתוצאה מהניסיונות להסיר כתמים בצורה בלתי מקצועית. מעבר לזמן הרב והמיותר שהדבר לוקח, השריטות כנראה ישארו לתמיד. חברת ניקיון לאחר שיפוץ שאינה מקצועית, עלולה במקרים רבים לגרום לנזקים רבים אחרים, ולכן מוטב לשלם מעט יותר לחברת ניקיון מומלצת.

מעבר לכל אלה, ניקיון בסמוך לתום השיפוצים מאפשר, אם בעלי הבית מעוניינים בכך, פוליש לרצפת הדירה. מדובר בעבודה שתשדרג באופן מהותי את המראה והתחושה בבית לאחר השיפוצים. בתום פעולת הניקיון, יקבל הבית מראה משודרג ואיכותי הרבה יותר.

כיצד נבחר חברת ניקיון לאחר שיפוץ

בחירת החברה או אנשי המקצוע שביצעו את עבודות השיפוץ, בוודאי דרשה מחקר מעמיק. באותו אופן, כדאי להקדיש למציאת חברת הניקיון. בראש ובראשונה, חשוב לקבל המלצות, אם ישנן, על מי שנבחר לעבודה. ככל שהממליצים הינם אנשים קרובים יותר, כך הסבירות שהעבודה תבוצע בצורה איכותית יותר תעלה.

בנוסף, ההמלצה החד משמעית הינה לבחור בעלי מקצוע הרשומים אצל רשם הקבלנים במשרד הבינוי והשיכון. רישום כזה מבטיח לכל הפחות רמה מקצועית גבוהה, יחד עם סבירות גבוהה שהקבלן שנבחר אכן כשיר לביצוע העבודה.

אנו מאחלים לך עבודה איכותית שתסתיים בזמן הקצר ביותר האפשרי.Cleaning Services
חברת הניקיון שמנקה בשבילכם

 

כתבות נוספות


מעלים את ערך הדירה - עיצוב המטבח לקראת מכירה
רוצים להעלות את המחיר בה תמכרו או תשכירו את הדירה שלכם? או שאולי תרצו להפוך את חלל המגורים לנעים ופרקטי יותר. כך או כך, למקום בו מבשלים, יש השפעה מכרעת על הדירה כולה ועל ערכה, כמו גם יכולת להפוך את החלל לנעים ופרקטי יותר.איך מתחילים בעיצוב מטבח?
עיצוב המטבח הוא אחד מאבני היסוד בעיצוב ותכנון הבית, המטבח הוא מרכז החיים של הבית, סביבו המשפחה מתלכדת ושם קורים הדברים הטובים באמת. על מנת להביא את החוויה למקסימום, אנחנו חייבים לתת דגש על כל חלק בעיצוב המטבח בשאיפה לעיצוב המושלם. אז איך מתחילים לעצב את המטבח? הנה כמה המלצות במיוחד עבורכם.★ מיוחד: המדריך לשוכר ★
כל הטיפים, כל המאמרים, הכתבות, המומחים והעצות במדריך אחד. ממנהלות ועד עיצוב, מהובלה ותקציב עד אחרון הקישוטים - כל מה שרציתם לדעת על השכרת דירה במקום אחד. פרוייקט מיוחד של הומלס.השקעות נדל״ן בחו״ל: למה להשקיע באנגליה?
השקעות נדל"ן בחול מאפשרות מיצוי מרבי של פוטנציאל השקעות בנכסים מניבים. יש סיבות טובות להשקעה בחו"ל בכלל ובאנגליה בפרט. אספנו אותם למאמר שלפניכם


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle