מגזין הומלס / נדל"ן

שיווק דיגיטלי עבור משרדי תווך לנדלן

שיווק דיגיטלי עבור משרדי תווך לנדלן

ענפים רבים בתחומי התעשייה השונים מבינים כי נוכחות במרחב הדיגיטלי הינה הכרחית כחלק מתוכנית שיווק ופרסום רחבה. ענף הבנייה והנדל"ן בישראל נחשב לאחד מהענפים שעושים שימוש נבון ויעיל בשיווק דיגיטלי וכיום כל בית עסק או חברה בתחום דואגת לייצר עבורה נוכחות באותו המרחב.

22/11/2020

בתחום הנדל"ן ניתן למצוא בישראל מספר לא מבוטל של משרדי תווך. חלק מפעילות התווך נוגעת ישירות לפרסום תמידי של הדירות המוצעות על ידי אותם משרדים, כשלאורך שנים פרסום אותן דירות נעשה לרוב באמצעות העיתונות המודפסת.

כיום, המרחב הדיגיטלי מאפשר למשרדי תווך לא רק לפרסם את מרכולתם, אלא לבצע מספר רחב של פעולות שיווק ופרסום על מנת למשוך אליהם לקוחות רבים ולפרסם ברבים את ייחודם ופועלם בתחום.

כתיבת מאמרים אינפורמטיביים

משרדי תווך פועלים בתוך עולם הנדל"ן ובו מידע רב שיש וחשוב להכיר. חלק מיכולת השיווק והפרסום של משרדי תווך יכולה להיעשות באמצעות כתיבת מאמרים אינפורמטיביים בתחום הרחב של הנדל"ן ובתוכו מאמרים הנוגעים גם לתחום התווך.

את המאמרים האינפורמטיביים ניתן לפרסם באתר האינטרנט של משרד התווך, בפייסבוק, בפורטלים דיגיטליים בתחום הנדל"ן ואף במגזינים מודפסים.

אותם מאמרים אינפורמטיביים הופכים את אתר האינטרנט של המשרד לאתר ובו מידע רלוונטי בתחומי הנדל"ן השונים. המאמרים אמורים להוביל לאתר האינטרנט גולשים רבים להם תהיות ושאלות הנוגעות לתחום הנדל"ן והתיווך ועל כן חשוב שהמגיע האינפורמטיבי הכתוב יהיה כזה העונה על שאלות שנשאלות על ידי רבים.

חברות בניית אתרים משלבות באתר האינטרנט של מתווכים מאמרים אינפורמטיביים היוצרים רושם של מסגרת מקצועית ובעלת ניסיון רב, שביכולתה לתת מענה ולהביע דעה ועמדה בתחומי הנדל"ן השונים.

כתיבת מאמרים הסוקרים מגמות בעולם הנדל"ן והתיווך

לצד כתיבת מאמרים אינפורמטיביים ניתן וחשוב לשלב גם מאמרים וכתבות המתייחסות למגמות ושינויים בתחום הנדל"ן והתיווך. סקירה עיתונאית יומיומית באמצעות "גוגל חדשות" תוכל לאפשר לכל חברת תווך נדל"ן לעקוב אחר ידיעות וכתבות שיש להן נגיעה לתחום עיסוקם. ברגע שמופיעה התייחסות או ידיעה כלשהי לתחומם בגופי התקשורת השונים, ניתן ליצור כתבה מטעם המשרד אשר תיידע אודות החדשות הטריות ואף תספק פרשנות ועמדה.

יצירת מאמרים הנוגעים לחדשות בתחום הנדל"ן הופכת את אתר האינטרנט של משרד התווך לעמוד חדשות מתעדכן, כשרבים ירצו להתעדכן בנוגע למידע שבו המעודכן בו כמעט על בסיס יומיומי. כך ניתן להפוך את אתר האינטרנט של משרד התיווך לאתר המהווה מקור לידיעות חדשותיות בתחום.

הקפדה על כתיבת מאמרים עם זיקה חדשותית מעניקה כמובן תדמית מקצועית ומהודקת למשרד התווך. תדמית אודות משרד הדואג להיות מעודכן תדיר בכל הנעשה בתחום עיסוקם ויודע להתייחס ולהגיב לאותם שינויים. עבור גולשים המתלבטים בבחירת משרד תווך עבור הנכס שאותו הם רוצים למכור או להשכיר, התרשמותם מאותם מאמרים באתר יכולה להכריע בהחלטה לבחור דווקא במשרד שלכם.

ביצוע ראיונות

דרך נוספת ליצור מידע מקצועי ורלוונטי לתחום תווך הנדל"ן יכול להיעשות באמצעות ביצוע ראיונות, הן של קברניטי משרד התווך והן של גורמים מקצועיים בתחום הנדל"ן והתווך. את הראיונות ניתן לצלם לסרטונים, עליהם נרחיב בהמשך, לשלב בתוך מאמרים אינפורמטיביים ואף לייצא למאמרים מקצועיים ולכלי התקשורת השונים.

הפקת סרטונים תדמיתיים וסרטוני מכירה

עבור מי שמחפש לרכוש או לקנות דירות נושא התמונות והסרטונים קריטי. בחינת דירות המתפרסמות על ידי משרדי תווך שבהן תמונות לא ברורות יהיו כאלו שלא ימשכו אליהם לקוחות רבים.

מומחים העוסקים בתחום השיווק הדיגיטלי למשרדי תיווך מבינים כי היכולת לשלב סרטונים אודות כל נכס או דירה המוצעים למכירה או שכירות הינה קריטית. סרטונים אלו מאפשרים לגולשים להתרשם בצורה מדויקת יותר אודות הנכסים שמשרד התיווך מפרסם. לאותם סרטונים ניתן כמובן להוסיף קריינות המסבירה אודות יתרונות הנכס ומאפייניו ואף להוסיף כיתוב ובו נתונים טכניים.

לצד יצירת סרטונים קצרים ואינפורמטיביים אודות הדירות המוצעות למכירה או השכרה על ידי משרד התווך, חשוב כמובן ליצור סרטוני תדמית ופרסום. סרטונים אלו ניתן לשלב באתר האינטרנט של המשרד, ברשתות החברתיות ובעמוד היו טיוב. סרטוני התדמית מהווים הזדמנות מצוינות להציג את הפנים של משרד התיווך ובכך ליצור אמון בין הלקוחות הפוטנציאלים לעומדים בראש המשרד.

אם החליט המשרד, יחד עם חברת הקידום, לבצע פרויקט רחב של סרטונים ניתן לעשות שימוש במאמרים האינפורמטיביים והחדשותיים שהופקו וליצור מהם סרטונים שיעניקו מראה חזותי לנושאים המדוברים באותם מאמרים.

 
 

כתבות נוספות


המגמות העדכניות בשכירות לעומת רכישת דירה
ההערכות קובעות כי הישראלים אוהבים לגור בדירה משלהם. בניגוד למדינות בעולם שבהן שוק השכירות מוסדר ומפוקח, בארץ הדרישה לכך פחותה. הרצון להשיג תחושה של וודאות וביטחון, מעורר את הצורך לקנות דירה. אך מהי המגמה הנוכחית בגישה הזאת? האם ניתן לראות עליה או ירידה בביקוש לדירות, האם צפויה האטה בקרב חברות קבלניו...שיפוץ דירות בתקופת הקורונה
וירוס הקורונה - שהתחיל להסתובב בסין בסוף 2019, עבר להתפשט בעולם כולו בתחילת 2020 והגיע גם לישראל - משפיע על החיים של כולנו. מצד אחד הכלכלה הישראלית עברה למצב של "הולד" ופעילויות רבות מוקפאות. חלק גדול ממקומות העבודה נדרשו לסגור את שעריהם, או לצמצם באופן משמעותי את הפעילות, ויש גם ענפים רבים שפשוט לא...איך לצבוע דירה במינימום תקציב?
קירות הבית הפנימיים הם למעשה המעטפת העיצובית שלו. ברוב הבתים, הקירות יהיו לבנים ובחלקים שונים בבית הם יהיו בצבעים מגוונים שמכניסים צבע ונחשבים לחלק בלתי נפרד מהעיצוב. קירות הבית עם הזמן מתלכלכים ובמיוחד אם מדובר בבית עם ילדים.ביטוח משכנתא - כל מה שרציתם לדעת
אם חשבתם שתוכלו לוותר על הביטוח הזה, התשובה היא לא והאמת היא שמוטב כך. ביטוח למשכנתא הוא גם האינטרנס שלכם! כמה תשובות לשאלות נפוצות וחשובות בנושא.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה