מגזין הומלס / Lifestyle

תמונה: depositphotos

תמונה: depositphotos

תיקון הליכונים – אל תעשה זאת בעצמך!

רבים מהאנשים נוטים לראות בעצמם בעלי חוש טכני טוב יחסית המאפשר להם לתקן בעצמם אינספור דברים שונים בבית במקום לקרוא לבעלי מקצוע. בתחומים רבים זה נכון במידה מסוימת, באחרים פחות.

ספציפית, בתחום מכשירי הכושר הביתיים, ובפרט בכל הנוגע לתיקון הליכונים, בעוד ישראלים רבים מחזיקים מכשירים אלו בבתיהם, עדיף בהחלט כי ימנעו לחלוטין מלנסות לתקן אותם בעצמם, או אפילו מלבצע בדיקה המצריכה פירוק חלקי של המכשיר. מדוע חשוב כל כך להשאיר פעולות כמו תחזוקה שוטפת ותיקון של הליכונים לידיהם של אנשי מקצוע מטעם חברות המתמחות בתחום?

18/02/2021

לתקן הליכון זה לא כמו להחליף נורה – הפן הבטיחותי

על מנת להבין מדוע מומלץ ביותר להימנע לחלוטין מלנסות ולתקן הליכונים ומכשירי כושר ביתיים חשמליים אחרים בכוחות עצמכם, חשוב להפנים את ההבדל המהותי שבין מכשירים אלו לבין אביזרים וחפצים אחרים בבית, אותם כן ניתן לנסות ולתקן לבד. במילים פשוטות – תיקון הליכון (או אפילו רק פתיחה חלקית של המכשיר לצורך ביצוע בדיקה, תחזוקה שוטפת וכד') מהווה פעולה שעשויה בהחלט לסכן את בטיחותם האישית של המשתמשים במכשיר זה, במידה והעבודה אינה נעשית באופן מקצועי ובצורה מושלמת.

תיקון הליכון אינו שקול להחלפת נורה – לא מדובר בפעולת תיקון פשוטה וטריוויאלית אותה כל מי שמנסה לעשות בדרך כלל מצליח. הליכון הוא מכשיר מורכב ביותר ובעל עוצמה חזקה, כזו אשר עלולה להציב סכנה בטיחותית במידה והמכשיר אינו מתפקד כראוי. ברגע שתנסו לפתוח הליכון בעצמכם תגלו עד כמה הוא מורכב ומסובך להבנה, כך שהסיכויים לכך שתצליחו לתקן ולתחזק את המכשיר בצורה הנדרשת הם נמוכים ביותר.

בעוד במקרה של מכשירים או אביזרים אחרים יכול להיות נחמד לנסות ולראות אם מצליחים, במקרה של הליכונים (ומכשירי כושר ביתיים אחרים) אי אפשר ולא כדאי לקחת את הסיכון, מפאת הסכנה הבטיחותית שמכשיר תקול שכזה עשוי להוות.

 

לעבוד עם חברה המתמחה בתיקון ותחזוקת הליכונים באופן שוטף

הפתרון עבור כל מי שמחזיק הליכון או מכשיר כושר מקביל בבית הוא לעבוד עם חברה מקצועית המתמחה בתחזוקה ותיקון של מכשירי כושר ביתיים, ובפרט תיקון הליכונים. חברות מסוג זה, מתמחות ספציפית במכשירים מסוג זה ומציעות חבילות משתלמות ביותר של תחזוקה שוטפת לאורך זמן של המכשיר, כמו גם תיקונים במידת הצורך.

כדאי לזכור כי מכשיר כמו הליכון זקוק לתחזוקה שוטפת שנתית או חצי שנתית, הן על מנת לוודא שהכל בסדר והמכשיר פועל כשורה והן על מנת לתחזק ולשמר את המכשיר לאורך זמן, כך שיעבוד בצורה טובה לאורך שנים רבות קדימה.

 

לסיכום:

שימוש באותו הליכון לאורך שנים מבלי לתחזק או לבדוק אותו מדי פעם מהווה סכנה בטיחותית, לא פחות מכך.  לכן, במידה ואתם מחזיקים הליכון בבית (או אחראים על ההליכון בחדר הכושר של מקום העבודה, למשל), מומלץ ביותר שתתחזקו את המכשיר באופן קבוע ושוטף.

הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא כאמור עבודה עם חברה מקצועית מהתחום ורכישה של חבילה הכוללת בדיקות תקופתיות, תחזוקה שוטפת ותיקונים במידת הצורך רק כך תוכלו להבטיח כי השימוש בהליכון יהיה תמיד בטיחותי לחלוטין וכי המכשיר יאריך חיים וימשיך לשמש אתכם גם בעוד שנים מהיום.
 

כתבות נוספות


חופשה בבית מלון בצפון עם מסלול לטייל
תחום בתי המלון בצפון הינו תחום פעיל ודינאמי ביותר, במיוחד בערים כמו טבריה, זיכרון יעקוב וחיפה. כיום ישנם מבצעים ודילים נפלאים לחופשות בצפון המשלבות אטרקציות מפתיעות ומסלולי טיול עם מראות ונופים מהממים שיגרמו לכם לחזור גם בחופשה הבאה.טרנדים חמים בעיצוב הבית לשנת 2021
בתחום עיצוב הבית, אפשר לאפיין ולהגדיר את שנת 2021 כהבשלה והעמקה של מגמה שהתחילה עוד בשנה הקודמת לה. וכן אנחנו מדברים על שינויים שהביאה עלינו מגיפת הקורונה ואם בשנה הקודמת עוד היינו יותר אופטימיים וחשבנו שזה רק עניין של כמה חודשים אז השנה אנחנו כבר יותר מפוכחים ומבינים שהמצב עלול להיות טיפה יותר קבוע...עיצוב הבית מבפנים ומבחוץ – כך תעשו זאת נכון
אין ספק כי עיצוב הבית היא מלאכה מורכבת אבל יש המון עניין בצדה. מעוניינים לדעת כיצד ליישם עיצוב בית עוצמתי במיוחד? במאמר שלפניכם אנו נסקור את כל הנקודות שאתם צריכים לדעת, חלקן עוסקות בעיצוב פנים וחלקן בעיצוב גינות וחצרות מבחוץ. מטרת מאמר זה היא לעשותכם מומחים בדקורציה הפנים והחוץ ביתית ולהפוך את חלום...חזרה לשגרת הלימודים: איך תתמודדו עם חרדת מבחנים?
תקופת הבחינות בפתח ועמה עולה זמנית רמת החרדה מבחינות של התלמידים. ילדים בבית ספר היסודי, תיכוניסטים וסטודנטים רבים חוששים ממבחנים ויש מי שסובלים מחרדה ממשית הבאה לידי ביטוי גם בתחושות פיזיות לא נעימות דוגמת כאבי ראש ובטן, צמרמורות, בחילות. אפילו מי שלמדו היטב ויודעים פרפקט את החומר הנלמד עשויים להגי...


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle