מגזין הומלס / Lifestyle

זוגיות לכל אדם

זוגיות לכל אדם

לכולם מגיעה זוגיות, זה חלק מהטבע שלנו למצוא אותה ולכן לא משנה מי אנחנו ומה אנחנו, זוגיות זהו משהו שטבוע בנו וסביר שלא ננוח עד שנמצא את האחד או האחת שמתאימים עבורנו. בכתבה הבאה נדבר על זוגיות לכל מיני אנשים בסטאטוסים שונים ומגוונים.

19/05/2021

להכיר כאשר יש לנו מגבלות

אנשים בעלי מוגבלויות הם חלק בלתי נפרד מהרקמה האנושית וגם הם מחפשים את שאהבה נפשם. מוגבלות יכולה להיות שכלית והיא יכולה להיות גם גופנית. מכיוון שאלו נתונים שעשויים להרתיע אנשים שלא חווים את המוגבלות, הנטייה של האנשים שנכנסים בקטגוריה, למצוא את האנשים הדומים להם.

זה כמובן כלל שבו יש גם יוצאים מן הכלל, אך תמיד חשוב לדעת שיש מענה כזה באתרי הכרויות. כיום קיימים אתרי הכרויות לנכים ואתרי הכרויות לאנשים עם מוגבלות שונות ומגוונות ואתם יכולים להיכנס ולמצוא את החצי השני שמחכה לכם.

 

להכיר אנשים למערכות יחסים שאינן רציניות

לא כל מערכת יחסים חייבת להיות רצינית. יש אנשים שבשלב בחיים שהם מחפשים פלירטוט. כיום גם לפלירטוט יש מענה באתרי הכרויות שנועדו לזה.

באופן כללי, גם כאשר אנו מחפשים זוגיות ארוכת טווח, ההכרות ההתחלתית כוללת גם פלירטוט שעוזר לשבור את הקרח. כך שלמעשה הפלירטוט הוא כלי ליצירת שיחות קצת מצחיקות שיוצרות סקרנות ועניין, שני פרמטרים שהם מאוד חשובים בתחילת הקשר וברוב המקרים גם בהמשך שלו.

 

הכרויות לחרדים, דתיים ומסורתיים

כששומעים את שלושת הקטגוריות הללו יחד, יש נטייה לחשוב שהן אותו דבר, אך למעשה יש בניהן שוני מאוד גדול כאשר מגיעים לאתר הכרויות. השוני הוא לרוב בדרך שבא הם מנהלים את אורח החיים הדתי שלהם. כאשר אורח החיים הדתי הוא שונה מאוד, קשה לבצע את ההתאמות כי אלו בדרך כלל דברים שמחייבים בתורה.

לדוגמא, אדם חרדי יחפש אישה שתחבוש פאה לאחר הנישואים, לעומת זאת אצל האדם הדתי, היא תחבוש כיסוי ראש שלא בא בחשבון אצל האדם החרדי. אותו דבר מתרחש כאשר האדם המסורתי רואה טלוויזיה בשבת ואצל האדם הדתי זהו איסור חמור. לכן ההתאמות הן חשובות מאוד וכאשר פונים אל אתר הכרויות, חשוב להירשם באתרים שמתאימים לסטאטוס שלכם.

 

על גרושים וגרושות

אם נאמר את האמת, אנשים רבים לא רוצים לפרק זוגיות פרק א' מהחשש להיות אחר כך לבד ולא למצוא פרק ב'.

זו מחשבה קשה, אך יש בה מן המציאות. לרוב, רווק או רווקה יחפשו למצוא אנשים רווקים כמוהם ופחות יחפשו גרוש או גרושה. אז אם אתם נמצאים בסטאטוס הזה, תדעו שיש עוד גרושים וגרושות כמוכם שמחפשים זוגיות גם כמוכם וזה הזמן להיכנס לאתרי הכרויות לגרושים גרושות ושם למצוא אהבה.

 

הכרויות לכולם

הגיע הזמן להכיר, למצוא אהבה, זוגיות, פרטנר לחיים או אפילו משהו לא מחייב... כל אחד ואחת בהתאם למה שבאמת מתאים להם באותו הרגע, העיקר לא להישאר לבד – לא טוב היות האדם לבדו. לחלוק את החיים זה דיי חובה, זה לשתף, לאהוב, להתרגש, לפרוק מה היה ואיך היה... ובקיצור פשוט הכרחי.

לסיכום, יש היום המון סוגים של אתרי הכרויות, צרפו עצמכם לאחת מהקטגוריות שמתאימות לכם ומצאו אהבה.
 

כתבות נוספות


מתנות לראש השנה לעובדים מאושרים ולקוחות נאמנים
ישנם חברות רבות במשק הישראלי שנותנות מתנות לראש השנה לעובדים. דבר מקובל מאוד בעולם העסקי, ולא בכדי, ראש השנה הוא החג הפותח את השנה העברית. נתינת מתנה מסמלת ברכה והצלחה לשנה החדשה.איך להתלבש לעבודה ב-2020
לבוש במקום העבודה עלול להיות נושא רגיש. קיימים מקומות שמנהיגים קוד לבוש קפדני ויש המאפשרים לבוש יומיומי. באנגלית יש לזה ביטוי קליל ""casual Monday, כי בדיוק עבר הסופשבוע ולאנשים קצת קשה עוד לחזור לחליפה ועניבה.קינוחי הפרווה המנצחים
לעיתים באירועים מתעורר חשש בין האורחים לקראת שלב הקינוחים. הסיבה לכך היא שלקינוחי הפרווה יצא שם רע. אך בגלל טרנד הטבעונות שכבש את העולם, הושקעה מחשבה רבה בהכנת קינוחים שאינם כוללים רכיבי חלב, וכעת ישנם קינוחים נפלאים שהם כולם פרווה. עדיין לא מאמינים? נסו כל אחד מהמתכונים הבאים ותיווכחו בעצמכם.תורת אבחון בגלגל העין - אירידולוגיה
תורת האבחון בגלגל העין הייתה קיימת לפני אלפי שנים עוד במצרים העתיקה ובמרכז אסיה ומטפלים עתיקים בדקו את עיני מטופליהם על מנת לקבוע את אופן הטיפול. עם זאת תורה זאת נשכחה והתגלתה שוב רק בסוף המאה ה-19.


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle