מגזין הומלס / זירת המומחים

מוסיפים בטיחות לבית ובסטייל

מוסיפים בטיחות לבית ובסטייל

נכון להיום קיימים לא מעט מוצרים שנועדו על מנת להעניק לכם תחושת בטיחות בבית. אך יש מוצר אחד שהפך להיות סמל סטטוס כאשר מדברים על הנושא של בטיחות בתוך הבית. אנו כמובן מדברים על סורגים, שניתן לראות אותם מותקנים בדירות שונות.

23/01/2022

 אם בעבר הסורגים היו מותקנים רק בדירות בקומות נמוכות, כיום ניתן לראות אותם גם בדירות בקומות גבוהות. אז מה אתם צריכים לדעת על הסורגים? האמת היא שהרבה מאוד דברים. הגיע הזמן כי תשאירו מאחור את כל הדעות הקדומות שיש לכם עליהם.

במאמר הבא אנו הולכים לשנות לכם את כל המחשבה ואת כל התפיסה. מאוד יכול להיות כי בסופו של יום תמצאו את עצמכם מתקינים סורגים בחלונות הבית.

 

סורג עושה את העבודה!

אחד מהדברים החשובים ביותר מבחינתכם זוהי התוצאה הסופית שאיתה אתם תתמודדו. אף אחד מכם לא ירצה למצוא את עצמו מגיע לדירה ומגלה כי היא נפרצה. אך בו בזמן אף אחד לא יכול להישאר בבית בקביעות על מנת למנוע את הפריצה הבאה.

אז מה עושים? האמת היא שזה בכלל לא מסובך, פשוט מתקינים סורגים. הסורגים הוכיחו את עצמם פעם אחר פעם בתור הפתרון האולטימטיבי. כל מי שיתקין סורג בבית שלו יודע כי הוא יכול ללכת לישון בשקט או לצאת מהבית ללא חשש. הסורגים הם אלה שימנעו את הפריצה הבאה בצורה כמעט מוחלטת.

 

סורגים מכוערים - האומנם?

לא מעט מהאנשים ששומעים על האפשרות של התקנת סורגים נרתעים ממנה. הסיבה היא כי הם ראו דירות של אנשים אחרים שבהן מותקנים סורגים. הסורג גרם לדירה להיראות הרבה פחות טוב, ויש כאלה שיגידו כי מדובר על תחושה של כלא. נדגיש שוב כי התקנת הסורג נועדה על מנת להגן עליכם, וזה ברור כי יש לו גם חסרונות שונים.

אך כיום המציאות הזאת היא לא בהכרח המציאות בשטח. הסורגים יכולים להיות מעוצבים ברמה הכי גבוהה שיש, בהתאמה אישית אליכם. כלומר כל אחד יבחר את העיצוב שאותו הוא ירצה כאשר מדובר על הסורג בבית שלו. המשמעות היא שגם תוכלו להרגיש בטיחות, אך גם הבית עצמו יעבור שדרוג.

 

פתרון שמחזיק מעמד שנים רבות

חשוב להבהיר כי בשונה מפתרונות אחרים, כאן מדובר על פתרון שמחזיק מעמד שנים רבות. פתרון שתוכלו לדעת כי הוא יאפשר לכם להיות רגועים במשך זמן רב. לא תצטרכו בכל מספר חודשים להתחיל לחשוב על פתרונות אחרים להתמודדות עם הפריצות.

כמובן שאם תרצו להחליף את הסורגים, תמיד תוכלו לעשות זאת בהתאם להיצע הקיים. כמו כל דבר אחר, גם הסורגים עוברים שדרוג ושיפור לאורך השנים. הסורגים של היום שונים בתכלית בהשוואה לסורגים שהיו בעבר. זוהי הסיבה שבגללה האפשרות הזאת חזרה להיות האפשרות המובילה. אפשרות שמועדפת על רוב האנשים שרוצים להחזיר לעצמם את תחושת הביטחון.

 

ישנם עוד פתרונות נוספים

זה נכון כי סורגים מהווים פתרון אולטימטיבי להתמודדות עם פריצות ועם גניבות. אך מי אמר שאתם צריכים לבחור רק באפשרות הזאת? ישנן עוד אפשרויות שונות שתוכלו להוסיף אותן על מנת להעניק לעצמכם תחושת ביטחון. אנו מדברים על התקנת מצלמות אבטחה או מערכת אבטחה מתקדמת.

גם הפתרונות הללו יכולים להוריד את מפלס הלחץ שבו אתם נמצאים נכון להיום. בסופו של יום המטרה היא שתוכלו לדעת כי אף אחד לא ירצה לפרוץ אליכם לבית. סורגים ביחד עם עוד פתרונות אחרים מהווים אלמנט התרעה עבור כל מי שרוצה לעשות זאת.
 

כתבות נוספות


6 דברים שצריך לעשות לפני הדברה
העולם מלא בחרקים, וכולנו כמובן מודעים לכך ומקבלים את העובדה הזו - עד שהם מגיעים אלינו לבית, למשרד, לחנות, למסעדה וכו'. במקרים אלה מומלץ להזמין שירותי הדברה באופן מיידי, ולמעשה ישנן גם הדברות שכדאי לבצע אחת לשנה במטרה להקדים תרופה למכה. לקראת כל הדברה ישנן 6 פעולות שצריך לעשות - בהתאם למדריך שהכנו ל...הכירו את התוכנות שכל עסק קטן צריך
התנהלות נכונה של עסק הינה אחת מאבני היסוד של כל עסק מוצלח. החל מבחירת עובדים מתאימים ומקצועיים, דרך התאמת תנאי העבודה לדרישות וצרכי העובד והעסק ועד לרכישת הציוד והתוכנות הנדרשים לעבודה רציפה, יעילה ותקינה הן של העובד הבודד והן של העסק כולו כיחידה שלמה אחת.איך מתמודדים עם פינוי של שוכר בעייתי
השכרת הדירה לשוכר בעייתי בוודאי אינה משאלת לב של אף אחד מבעלי הדירות. עם זאת, איך מתמודדים עם פינוי של שוכר בעייתי ואיך בכלל ניתן לעשות את זה?קניית ציוד הגברה – איך נדע שאנחנו עושים עסקה טובה?
קנייה של ציוד מקצועי מתחום זה או אחר לרוב מצריכה מאיתנו הבנה מסוימת בתחום, כמו גם ביצוע מחקר מקדים על מנת להבטיח שאנחנו מוצאים עסקה טובה ולא מכלים את כספנו לשווא. הדבר נכון גם עבור תחום ציוד ההגברה, אשר הפך בשנים האחרונות רלבנטי עבור המוני אנשים. בין אם מדובר בחגורת הגברה להעברת הדרכות, מיקרופון דש ...


 


עוד בהומלס

דירות ונדל"ן

דירות להשכרה

דרושים

דרושים

רכב

רכב יד שניה

יד שניה

יד שניה

 


עוד במגזין

נדל"ן

רכב

חיות מחמד

יד שנייה

דרושים

זירת המומחים

Lifestyle