פרסום מודעה person_outline לאיזור האישי
סדנאות > אמנות ועיצוב > שונות > תל אביב והמרכז > צעירים
נמצאו 5 תוצאות
הסדנה מתקיימת פעם בשבוע 4 מפגשים כל מפגש 3 שעות והמחיר כולל את כל החומרים, יש מבצע חבר מביא חבר על כל הבאת חבר 20 הנחה ממחיר הסדנה, הבאתם 4 חברים הסדנה עבורכם תהיה בחינם, מס' המקומות מוגבל , שעות הסדנה בוקר ואחר הצהריים גמיש.
לימוד טכניקות לעיצוב ובניית רהיטים מקרטון (בשימוש חוזר) תוך כדי בניית רהיטים בעיצוב אישי. מתאים לכל אחד. אין צורך בידע מוקדם. המחיר כולל ציוד וחומרים עד שלב הגמר.
סדנאות עולם מנייר מביאים את אמנות האוריגמי אליכם בשיטה קלה להבנה וליווי אישי צמוד לכל משתתף. נושאי הסדנאות ניתנים להתאמה לפי צרכי המזמין, מיקום, גיל המשתתפים וכדומה.
כתיבה ויצירה סדנת כתיבה יוצרת סדנה של 12 מפגשים בני שעתיים להתפתחות, פתיחת חסימות באנרגיית היצירה ובניית משמעת תרגול של כתיבה. שילוב של זרימה חופשית, אסתטיקה וחידוד כושר ההתבוננות והביטוי. סדנת כתיבה ביוגרפית קורס שנתי של כתיבת ביוגרפיה ...
אזור:תל אביב והמרכז|כתובת:זכרון יעקוב|קטגוריה:אמנות ועיצוב - שונות
סדנה שנתית לאמנות המיצג - נפתחת ב-4 בינואר, 2017 בהנחיית תמר רבן הסדנה השנתית לאמנות המיצג מאפשרת להתוודע לאופני המבע הגלומים בתחום אמנותי זה – תחום פורץ דרך באמנות העכשווית, המאפשר ביטוי של רעיונות ומסרים באופן חי ומיידי, באמצעו...
אזור:תל אביב והמרכז|כתובת:תחנה המרכזית החדשה- מתחם האמנים|קטגוריה:אמנות ועיצוב - שונות

האתר משמש תווך בין מפרסמים לבין גולשים ואינו אחראי בכל דרך לתוכן או טיב המודעות וההצעות המפורסמות בו.
כל ההצעות נמצאות באחריותם הבלעדית של המפרסמים.
© כל הזכויות שמורות לאינפוטיפ בע"מ 2021 - אנרגיה חדשה ברשת המידע באתר הומלס ותוכנו מוגן ע"י זכויות יוצרים. | תקנון האתר