פרסום מודעה add_circle_outline person_outline לאיזור האישי person_outline

שאלות ותשובות נפוצות

במידה והמודעה איננה אקטואלית או אינכם רוצים שיתקשרו למספר ימים עקב נסיעה קצרה לחו"ל או שבת - נא להשתמש באופציית "הקפאת מודעה באופן זמני" בתוך מערכת ניהול מודעה. אנו דואגים לשמור על יעילות ואמינות האתר לכלל גולשי האתר- מפרסמים ומחפשים, ולכן מודעה אשר תעודכן לכרגע לא אקטואלי או ללא אפשרות ליצירת קשר אל מפרסם המודעה תוקפא זמנית (לא תוסר לצמיתות!) ולא תופיע בלוח האתר. כשתרצו להחזיר אותה אל הלוח - יש להכנס לניהול מודעה וללחוץ על " הפשרת מודעה" ומודעתכם תחזור אל הלוח במיידי.
לוח הומלס הוא לוח האינטרנט הממוקד, היעיל, הגדול והמתקדם מסוגו בישראל. מודעתך נחשפת בפני מאות אלפי גולשים, עשרים וארבע שעות ביממה, כל יום, כל היום. בלוח הומלס עוברים עשרות אלפי גולשים ביום וכמיליון גולשים מדי חודש בחודשו. בלוח הומלס תמצאו את ההלוחות מהגדולים בישראל בכל התחומים.
פשוט מאד. כנסו לקטגוריה בה אתם מעוניינים לפרסם ולחצו על כפתור "הוספת מודעה" אשר נמצא בראש הלוח - לפניכם ייפתח טופס הוספת מודעה ברור ופשוט, שלאחר אישור הפרטים שמולאו בו, יעבירכם אל מסך בחירת סוג המודעה.
מודעה רגילה - חינם בכל הלוחות (בתשלום סמלי בלוח השכרה ,חיות ודרושים). מודעה מודגשת: במחיר סמלי ועוד טיפה. מודעה מודגשת וצבעונית: עדיין במחיר הזול ביותר בישראל. בנוסף אפשר לרכוש הקפצה לכל מודעה במחיר סמלי גם כן.
ראשית, מודעה מוארת ומודגשת תמיד תבלוט לעין בים כל תוצאות החיפוש המתעדכנות ללא הפסקה. מעבר לכך, מודעה מוארת ומודגשת תמיד תופיע ראשונה בלוח ביום העדכון שלה. מודעה מודגשת מיד אחריה, ורק אז מודעות רגילות לפי הסדר.
תוכלו להכנס ל"אזור האישי" בעזרת כתובת הדוא"ל והסיסמה אשר בחרתם בעת הפרסום, לאחר הכניסה לחצו על הכפתור הירוק "הקפצת כל המודעות שלי" וכל המודעות באזור האישי שלכם אשר מפורסמות יקודמו קדימה בלוח.
כן, בהחלט. תמיד אפשר להתקשר למוקד ההזמנות הארצי הפועל בין השעות 09:00 בבוקר ל- 21:00 בערב במספר 077-6021-555, למסור את מספר המודעה ואת פרטי האשראי ולבקש לשדרגה למודגשת או למוארת.
אכן, חברים וחברות, תמונה אחת שווה אלף מילים ומומלץ ביותר להוסיף לפחות אחת למודעה. את התמונה ניתן להוסיף בעת פרסום המודעה וגם לאחר הפרסום דרך "עריכת מודעה" בתוך האזור האישי.
לאחר הזנת פרטי המודעה, בתחתית עמוד בחירת סוג המודעה, מופיע המשפט: "לא רוצה לשלם דרך האינטרנט, לחץ כאן". אפשר למסור את פרטי האשראי ישירות למוקדן במוקד ההזמנות הארצי, בתוספת מספר המודעה שיופיע. המודעה תעלה לאוויר בתוך 24 שעות מפרסומה.
פשוט מאד: נכנסים לאזור האישי בעזרת כתובת הדוא"ל והסיסמה , לוחצים על שורת המודעה המבוקשת, כעת מופיע מולכם פרטי המודעה המלאים ופנאל הניהול מעל המודעה . מצד שמאל לוחצים על "עריכת מודעה", לאחר עדכון הפרטים המבוקשים לוחצים על הכפתור הירוק הגדול "שמור שינויים".
נכנסים לאזור האישי שלכם, לוחצים על שורת המודעה ולאחר מכן על "עריכת מודעה" בפנאל הניהול, שם ישנו קישור בתחתית הדף להעלאת תמונות למודעה.
ביטול מודעה הינו תהליך קצר ויעיל. נכנסים לאזור האישי, לוחצים על כפתור שורת המודעה המבוקשת ולאחר מכן על "מחיקת מודעה". המודעה תוסר מיידית מן הלוח.
ניהול המודעות באתר מתבצע דרך "האזור האישי" בעזרת שם המשתמש (כתובת הדוא"ל) וסיסמה. אם שכחתם את הסיסמה – לחצו על "שכחתי סיסמה" בדף הכניסה לאזור האישי. לאחר מכן, הזינו את כתובת הדוא"ל ופרטי הכניסה יישלחו באופן אוטומטי ומיידי. אם שכחתם או אינכם יודעים מהו שם המשתמש (כתובת הדוא"לאשר עודכנה בעת פרסום המודעה) נא שלחו דרך "דברו אלינו" את כתובת הדוא"ל לעדכון, מס` המודעה ומספר הטלפון במודעה לאימות נתונים.
כתובת הדואר האלקטרוני שלכם תשמש אותנו לשליחה מיידית של הסיסמא שבחרתם, במידה ושכחתם אותה. ללא הסיסמא לא תוכלו לשלוט במודעה שפורסמה, לעדכן אותה או להקפיץ אותה לראשית הלוח. כתובת הדואר שלכם לא תפורסם באתר, בכדי למנוע שליחת דואר זבל או וירוסים לתיבת הדואר האלקטרוני שלכם. מתעניינים אשר ילחצו על "שלח הודעה למפרסם המודעה" יקבלו חלון ממנו תישלח מיידית הודעתם אליך דרך האתר, באופן אוטומטי, ללא כל אפשרות שליחה ישירה.
לא עולה. חינם, ללא דמי מנוי, ללא הרשמה. הגלישה, ההדפסה של המודעות הנבחרות, או שליחתן לחבר - חינם! ניתן גם להירשם לסוכן האישי ללא תשלום.
סימון המודעה נועד לעזור לכם לקבץ את כל המודעות בלוח שנראו לכם מתאימות. לאחר שתעברו על תוצאות החיפוש תוכלו ללחוץ על כפתור "הצג מודעות מסומנות" והמודעות שסימנתם יופיעו לפניכם. ישנה אפשרות להדפיס את כל המודעות המסומנות בדף ההצגה.
כמה אופציות עומדות בפניך: אפשר למלא שם רחוב או כל טקסט אחר שמתאים לך בתיבת הטקסט החופשי המופיעה בשמאל שורת החיפוש של כל לוח. אפשר להשתמש בשכלול החדש שלנו של "חיפושים אחרונים" - חוץ מזה, הכי יעיל שיש - "הסוכן האישי", שם אפשר לקבוע את פרופיל החיפוש האישי שלך ושהמודעות ירדפו אחריך...אחרי רישום חינם ומילוי הנתונים המתאימים לך, יישלחו מיידית כל המודעות הרלוונטיות לפרופיל שלך ישירות לטלפון הנייד (הודעת sms בעלות קטנה) או לדואר האלקטרוני (ללא עלות בכלל).
הסוכן האישי הינו שרות המאפשר קבלה אוטומטית של כל מודעה חדשה באתר ישירות לדואר האלקטרוני. לאחר הרישום לשירות - חינם! - תוכלו לקבוע פרופיל חיפוש אישי שיכלול את כל מה שאתם מחפשים -למשל, אם אתם מחפשים דירת 2 עד 3 חדרים בצפון ת"א, במחיר של עד 3000 ש"ח כולל מזגן - מיד כשתפורסם מודעה מתאימה, הסוכן האישי שלכם יזהה אותה וישלח הודעה לתיבת הדואר האלקטרוני שהזנתם ברישום.
שלחו לנו בבקשה הודעה מיידית על כך ב"דברו אלינו", בציון שם הלוח בו פורסמה ומספר הטלפון במודעה. הנהלת האתר תסיר אותה באופן מיידי וכמובן, תודה לכם מאד...

האתר משמש תווך בין מפרסמים לבין גולשים ואינו אחראי בכל דרך לתוכן או טיב המודעות וההצעות המפורסמות בו. כל ההצעות נמצאות באחריותם הבלעדית של המפרסמים.
© כל הזכויות שמורות לאינפוטיפ בע"מ 2021 - אנרגיה חדשה ברשת המידע באתר הומלס ותוכנו מוגן ע"י זכויות יוצרים.
תקנון האתר | הצהרת נגישות